„Žmonių“ viršelio fotosesijos užkulisiuose Jeano Claude’o Edorho išrinktoji išdavė savo saldžią paslaptį

Inga Gaižauskienė ir Jeanas Claude’as Edorhas
Inga Gaižauskienė ir Jeanas Claude’as Edorhas
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-23 10:13
AA

Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė vienas žymiausių Lietuvos trenerių, nuosavo sporto klubo įkūrėjas Jeanas Claude’as EDORHAS (45) ir jo mylimoji Inga GAIŽAUSKIENĖ (41). Aistra sportui padėjo ne tik lengviau išgyventi skaudžias gyvenimo patirtis ir atsitiesti. Sporto klube jie sutiko vienas kitą. Nuo tada kartu praleidžia dvidešimt keturias valandas per parą, dalydamiesi namų, darbo ir šešiametės Emilios Victorios auklėjimo rūpesčiais.

O kaip treneris auklėja dukrą? Ar lepina ją saldumynais? „Tėtis nelabai leidžia saldainių valgyti. Neleidžia. Bet kai gaunu iš kažko, tada leidžia“, – fotosesijos užkulisiuose su „Žmonės TV“ kalbėjosi mažoji Emilia Victoria.

Inga Gaižauskienė ir Jeanas Claude’as Edorhas

Kone tą patį kalbėjo ir Inga. Moteris juokėsi, kad namie saldumynais nelabai gali piktnaudžiauti, bet desertu prie kavos ji paslapčia pasilepina. Jeanas Claude'as prispaudžia mylimąją laikytis disciplinos ne tik maisto, bet ir sporto klausimu. Net aptingusią Ingą jis išsitempia pasportuoti.

„Greitai supakuoja ir tu tiesiog neturi kito pasirinkimo. Bet po to, aišku, labai labai džiaugiesi“, – tikino Inga.

Kaip Jeanas Claude'as ir Inga leidžia laisvalaikį? Kokių pratimų Jeanas Claude'as išmokė šešiametę dukrą? Ar Jeanas Claude'as – griežtas tėtis? Atsakymus į šiuos klausimus išgirsite „Žmonės TV“ reportaže.