„Žmonių“ viršelio fotosesijos užkulisiuose – Justinos ir Ramūno Rudokų meilės gestai

Justina ir Ramūnas Rudokai
Justina ir Ramūnas Rudokai
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-01 16:35
AA

Šią savaitę žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė aktorius Ramūnas Rudokas (49) ir jo išrinktoji manekenė Justina Rudokė (21). Į fotografo Gedimino Žilinsko studiją įsimylėjėliai atvyko tiesiai iš santuokų rūmų.

Kalbėdamas su žurnalu „Žmonės“ jaunikis neslėpė, kad prieš vestuves širdis virpėjo, buvo neramu, ar viskas bus gerai, ar bus taip, kaip nori. Tačiau užtikrino – Justina nesilaukia ir vestuvės ne „iš reikalo“.

Ramūnas ir Justina Rudokai

„Kai sugalvojome, kad tuoksimės, dar pasvarstėme savaitę. O tada susikibom už rankų ir nuvažiavom į zaksą. Pasirinkome pačią artimiausią datą, kokią buvo galima. O ko laukti?“ – klausė Ramūnas.

Laiminga pora tikino, kad negąsdina jų amžiaus skirtumas. Jis ne tik negąsdina, bet ir visai netrukdo. Priešingai, abu vis kažko pasimoko. „Jaučiuosi dvidešimties! – juokėsi Ramūnas. – Kaip ir Justinai, man kiekviena diena atneša ką nors naujo, netikėto, todėl aš niekada nepasensiu.“

Įspūdinga jaunavedžių fotosesija – šios savaitės žurnale „Žmonės“. O portalas Žmonės.lt kviečia įkišti nosį į fotosesijos užkulisius, kupinus švelnių bučinių ir jaukių prisilietimų.