Žmonos palieptas Michaelas Jordanas ketina darytis vaisingumo atstatymą

Michael Jordan ja Yvette Prieto abiellusid laupäeval Floridas / Scanpix / Postimees.ru
Michael Jordan ja Yvette Prieto abiellusid laupäeval Floridas / Scanpix / Postimees.ru
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-23 17:11
AA

Apie tai, kad neseniai antrą kartą vedęs krepšininkas Michaelas Jordanas (50), nenorėdamas susilaukti daugiau atžalų, pasidarė vazektomiją (vyrų reprodukcinės veiklos nutraukimą – red. past) kalbos sklandė jau seniai. Tačiau jo 15-ka metų jaunesnė žmona, modelis Yvette Prieto (35), pareiškė norinti palikuonių

Šią žinią portalui Gossip Extra patvirtino M.Jordanui artimas šaltinis. Anot jo, NBA legenda taip karštai myli savo žmoną, kad jai paliepus krepšininkas pasiryžo gražinti laiką atgal ir pasidaryti vaisingumo atstatymą.

Po daugiau nei ketverių metų draugystės savo mylimąją prabangioje ceremonijoje, vykusioje Palm Biče, vedęs Michaelas jau dabar yra daugiavaikis tėvas. Jis turi tris vaikus iš pirmos 17-ka metų trukusios santuokos su Juanita Vanoy  – sūnus Jeffrey (24) ir Marcusą (22) bei dukrą Jasmine (21). 2006-aisias porai pasukus skirtingais keliais, Michaelas pasirinko vazektomiją.

„Vaisingumo atstatymas buvo Michaelo ir Yvette nerašytos sutarties dalis. Kitaip ji nebūtų sutikusi tapti jo žmona. Yvette vaikų klausimu buvo nepalaužiama“, – sakė porai artimas šaltinis.

Pašalintas reprodukcines vyro funkcijas atstatyti nėra paprasta. Tad M.Jordanui nusprendus atstatyti vaisingumą, medikai negali garantuoti, kad jis išties galės susilaukti vaikų. Tikimybė, kad po procedūros krepšininkas vėl taps vaisingas nėra didelė – nuo 30 iki 50 proc.

Tiesa, krepšininko atstovė Estee Portnoy paneigė visas kalbas – tiek apie vazektomiją, tiek apie vaisingumo atstatymą. Trumpiau tariant, krepšininko atstovė žiniasklaidai atsisakė komentuoti bet kokius jo ir jo žmonos ateities planus.