Žurnalistai ir konkurentai giria „Eurovizijoje“ šįvakar pasirodysiančią Ievą Zasimauskaitę

Išlydėtuvių  akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Išlydėtuvių akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Lrt.lt
2018-05-08 10:30
AA

Specialiai LRT televizijai reportažus iš Lisabonos rengianti žurnalistė Skirmantė Palčinskaitė sako, kad atmosfera Portugalijos sostinėje tarp „Eurovizijos“ konkurso dalyvių – labai šilta, kitų valstybių atstovai bei žurnalistai negaili komplimentų Ievai Zasimauskaitei.

„Apie Ievą net klausti nereikia. Jeigu tik prisistatai, kad esi iš Lietuvos, visi iš karto puola Ievai sakyti komplimentus, pabrėžia jos neeilinį bendravimo būdą, komunikabilumą, giria jos dainą, balsą“, – pasakoja S. Palčinskaitė.

Žurnalistė teigia buvusi nustebinta tokio konkurso dalyvių tarpusavio bendravimo – tarp jų, pasak S. Palčinskaitės, konkurencijos beveik nesijaučia.

„Tai yra konkursas. Tai yra konkurencija. Aš tikėjausi, kad atlikėjai konkuruoja tarpusavy, bet čia iš tikrųjų visi yra tokie draugai, kaip šeima. Komanda, ypač padedantis personalas, dirba ne vienerius metus, visi vieni kitus pažįsta. Ir lygiai taip pat žurnalistai. Nesijaučia jokios konkurencijos, visi žarsto vieni kitiems ir vieni kitų atlikėjams komplimentus“, – pasakoja žurnalistė.

S. Palčinskaitė sako, kad pastarosiomis dienomis „Eurovizijos“ komanda dirba kaip šveicariškas laikrodis – viskas suskaičiuota minučių ir sekundžių tikslumu. Tam jau ne vienerius metu dirba ta pati komanda.

„Patys atlikėjai tikrai patiria didžiulę įtampą dėl to, kad yra ir repeticijos. Mėlynojo kilimo ceremonija truko 5 valandas, ir jie turėjo eiti stoti, atsakinėti į klausimus. Kai kurie uždavinėja ir visai kvailus klausimus, prašo kalbėti ta kalba, iš kurios žurnalistai atvykę. Tos įtampos atlikėjai turi dar be to jaudulio, kad jie nori pasirodyti kuo geriau“, – įspūdžiais dalijosi žurnalistė.

LRT.lt