Žurnalistės pristatė knygą apie laimingai pasibaigusią avantiūrą

Knygos pristatymo akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Knygos pristatymo akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-09-27 18:01
AA

Trečiadienio vakarą žurnalistės Dovilė Štuikienė ir Ramune Šuščevičiūte bei leidykla „Alma littera“ pakvietė į naujos knygos „Prabudimai. Gydančios istorijos“ pristatymą.

Vilniuje, Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje vyksiančiame renginyje knygos autorės Dovilė Štuikienė ir Ramune Šuščevičiūte, įvadinį knygos žodį parašiusi egzistencinės psichoterapijos konsultantė Milda Urbonienė bei knygos iliustratorė menininkė Malvina Stankutė papasakojo, kaip gimė ši laimingai pasibaigusi avantiūra.

Autorės įsitikinusios, kad šios knygos išskirtinumas – atvirumas, drąsa, nuoširdumas ir kitos žmogaus savasties pusės atskleidimas. Nevengdamos kalbėti apie tai, kas kiekviename žmoguje yra mažiau gražu – silpna, netobula, senstančio ar sergančio – rašytojos įtraukia į istorijas, kurias skaitant galima suprasti, kad net ir pačiais beviltiškiausiais momentais gyvenimas gali būti gražus. Šių autorių pasakojimai atvers vidinį žmogaus pasaulį, kuriame sutiksime ir realius žmones – žymius menininkus ir savo išgyvenimais bei patirtimis unikalius veikėjus.

Žurnalistės Dovilė Štuikienė ir Ramune Šuščevičiūte pristatė knygą „Prabudimai. Gydančios istorijos“ (23 nuotr.)
+17