Žurnalo „Elle“ apdovanojimuose labiausiai įkvepiančia moterimi paskelbta modelis Karlie Kloss

Karlie Kloss / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienį Londone surengti kasmetiniai žurnalo „Elle“ stiliaus apdovanojimai, kuriuose labiausiai įkvepiančia metų moterimi buvo išrinkta amerikiečių modelis Karlie Kloss (23 m.).

Buvęs „Victoria's Secret“ angelas Karlie Kloss, kuri kaip tik yra „Elle“ kovo numerio viršelio veidas, šio įvertinimo sulaukė už savo filantropinę veiklą. Gražuolė pernai pradėjo studijuoti programavimą ir įsteigė stipendiją „Code With Karlie“, kuria siekia padėti merginoms, norinčioms realizuoti save informacinėse technologijose.

Prieš dvi savaites naują vaizdo klipą „Freak“ pristačiusiai Lanai Del Rey atiteko metų dainininkės apdovanojimas.

Lana Del Rey / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Britų modelis Jourdan Dunn įvertinta kaip didžiausia pastarųjų metų stiliaus įkvėpėja. Metų atradimu paskelbta kita britų manekenė Suki Waterhouse.

„Elle“ apdovanojimą už vaidybą pelnė aktorės Elizabeth Olsen (geriausia metų aktorė) ir šiuo metu trečio vaikelio besilaukianti Liv Tyler (geriausia metų televizijos aktorė).

Lana Del Rey / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Žurnalo „Elle“ stiliaus apdovanojimuose dalyvavo gausus būrys pramogų ir mados pasaulio moterų: dainininkės Ellie Goulding, Ella Eyre, Paloma Faith, Mollie King, Charli XCX, atsikūrusi grupė „AllSaints“, modeliai Rosie Huntington-Whiteley, Toni Garrn, Arizona Muse, Lottie Moss, Lily Donaldson, Bella Hadid, Immy Waterhouse ir daugybė kitų.

Žurnalo „Elle“ stiliaus apdovanojimų akimirkos – Žmonės.lt galerijoje:

Žurnalo „Elle“ stiliaus apdovanojimai Londone (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau