Žuvys: 2017-ųjų metų horoskopas

Zodiako ženklas Žuvys. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Prasidedantys 12 mėnesių bus lėta progreso ir augimo pradžia. Pastaraisiais mėnesiais karjeroje ir versle turėjote problemų, kurios palaipsniui pradėjo spręstis.

Artimiausiu metu čiupsite tas problemas už pakarpos ir rasite tinkamų būdų pašalinti visas kliūtis iš kelio, vedančio sėkmės link. Dirbančios Žuvys sulauks naujo pasiūlymo, kurio laukė ilgą laiką.

Dabar galėsite pradėti iš naujo ir turėsite daugybę galimybių parodyti savo specialybės įgūdžius ir meistriškumą. Kai kurios Žuvys dirbs tarptautinėse įmonėse ir bus siunčiamos mokytis į užsienį, o galbūt net gaus poziciją užsienyje dviem metams. Verslininkai likviduos nuostolingus padalinius ir įkurs naują potencialą turintį verslą.

Žuvims rekomenduojama dirbti nepriklausomai, kadangi partnerystės ir jungtinės veiklos ilgai nesitęs ir atneš nuostolių. Užsiimantys populiaraus vartojimo prekių prekyba ar importu/eksportu 2017 metais turės didelį pelną. Kai kurie, norėdami palengvinti darbą, galbūt įsteigs biurą užsienio šalyje. Jaunuoliams, siekiantiems karjeros į paslaugas orientuotose firmose arba žiniasklaidoje, bus suteikta tokia galimybė, o tai padės įsitvirtinti savo darbo srityje.

Šeiminis ir namų gyvenimas bus laimingas, išskyrus prastą vyresniojo šeimos nario sveikatą. Santuokoje gyvenančios Žuvys mėgausis laimingais santykiais su savo partneriu. Jei norite pirkti naują būstą, rasite gerą žemės plotą arba nekilojamąjį turtą ir persikraustysite apie spalio-lapkričio mėnesį. Jaunuolių socialinis gyvenimas bus labai chaotiškas; yra labai didelė romantiškų santykių tikimybė su artimu priešingos lyties draugu. Jūsų draugystė taps intymi ir labai reikšminga, todėl svarstysite ateityje susisieti santuokos saitais su šiuo žmogumi. Jūsų tėvai ir artimieji pritars šiems santykiams ir suteiks jums palaiminimą.

Moksleivių ir studentų laukia palankūs metai, nors moksleiviams gali tekti padirbėti, norint baigti pagrindinio išsilavinimo įstaigą. Žuvims, pasirinkusioms profesinį ar aukštąjį išsilavinimą, seksis neapsakomai gerai. Dalyvavimas debatuose, grupinėse diskusijose, viešas kalbėjimas bei vaidinimas scenoje suteiks Žuvims reikšmingumo.

Ateinančiais metais Žuvų sveikata bus gera. Galbūt jums teks prižiūrėti ligotą, garbingo amžiaus giminaitį. Kartais tai sukels įtampą šeimoje, tačiau nereikia nerimauti. Jūsų pačių sveikata bus gera, tik per naujus 12 mėnesių priaugsite svorio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Liaudiškos priemonės, padėsiančios įveikti pagirias

Skaitykite daugiau