Žuvys – Zodiako išmintis ir svajonės

Žuvys / Fotolia nuotr.
Žuvys / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-21 20:30
AA

Vasario 20 – kovo 21 dienomis gimusius žmones globojanti Neptūno planeta ir Vandens stichija apdovanoja svajingumu, dvasingumu ir emocionalumu. Kokios dar savybės būdingos Žuvims?

Vienas paslaptingiausių Zodiako ženklų – Žuvys – pasižymi išskirtiniu altruizmu ir jausmingumu, lakiomis fantazijomis ir kūrybingumu, meile visam kam ir išmintimi. Visos šios savybės aiškiai parodo, kad šio ženklo atstovams paprasti ir žemiški buities reikalai nėra labai įdomūs. O jei Žuvys ir nori į juos pasinerti, bet kokį buitišką reikalą paverčia kūrybiniu procesu, po kurio neretai netvarkos lieka daugiau, nei buvę. Tiesa, jų jokiu būdu negalima vadinti netvarkingomis. Anaiptol! Tarp Žuvų ženklo atstovų rasite ir ne vieną pedantą. Esmė ta, kad jiems idealai, dvasiniai dalykai, kūryba yra kur kas svarbiau už praktinius reikalus.

Zodiako ženklų ratą pradeda Avino ženklas, o užbaigia Žuvys. Taigi pastarasis ženklas gimusius vasario pabaigoje – kovo mėnesį apdovanojo išmintimi, kūrybingumu, talentais. Tai labai imlūs žmonės, kurie dėl savo nuoširdumo neretai patraukia manipuliatorių dėmesį. Taip atsitinka todėl, kad šio ženklo atstovai puikiai sugeba prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, prie bet kokių žmonių. Jų puikiai išvystyta intuicija padeda pritapti prie bet kokios valdžios, tačiau nepadeda išvengti manipuliacijų. Susidraugavę su Žuvimis ir parodę joms šiek tiek nuoširdumo, būdami atviri, galite nesunkiai apvynioti jas aplink pirštą.

Žuvys – idealistės, visada nori apginti kitų skriaudžiamus, padėti tiems, kuriems reikia pagalbos ar tiesiog mažiau už jas gyvenimo apdovanotiems žmonėms. Jos gimusios suprasti ir užjausti kitus, todėl neretai tarp šio ženklo atstovų galima sutikti gydytojų, psichologų, kurie akimirksniu perpranta kitą žmogų. Jie neretai randa išeitį iš susiklosčiusių kritinių situacijų. Be to, tokiu atveju pasirūpina ne tik savimi, bet ir kitais. Nors visos šios savybės rodo Žuvų stiprybę, tačiau jos nėra labai ryžtingos ir atkaklios, nes neretai nuklysta į savo svajonių, vizijų ar net nerealių įsivaizdavimų pasaulį. Todėl labai svarbu, kokie žmonės supa šio ženklo atstovus. Aplinkinių įtaka Žuvims labai stipri. Jei ji teigiama, įkvepianti, idealistinė, šie žmonės bus tokie patys. Jei tai nėra gera kompanija, dėl savo gebėjimo prisitaikyti Žuvų atstovai nesunkiai susidės ir su ja ir pačios nejučiom perims neigiamas savybes, įpročius ar poelgius.

Dėl savo gebėjimo užjausti Žuvys dažnai pritraukia prie savęs žmones, su kokiais nors trūkumais. O kartą įsimylėjusios visą gyvenimą gali mylėti vieną ir tą patį žmogų. Ženklo valdovas Neptūnas apdovanoja jas gebėjimu mylėti visa širdimi, nesavanaudiškai. Ieškodamos tokios tyros meilės Žuvys mėgsta pasinerti į euforiją. Pačios myli aistringai, mėgsta globoti, todėl itin laisvę mėgstančius žmones tokia meilė gali dusinti, riboti. Štai Vandeniams ar Avinams Žuvų meilė gali prilygti kalėjimui, todėl tarp šių ženklų retai įsiplieskia aistra, o jei taip ir nutinka, tokie santykiai ilgai netrunka. Na, o jei Žuvys nenori tęsti santykių, tai drąsiai juos nutraukia, tačiau tai daro ne tiesmukai, bet pagal savo ženklo protingai slėpdamos pėdsakus, tarsi išplaukdamos, išvinguriuodamos iš nemėgstamų vandenų.

Žuvys – porinis ženklas, tai rodo net jų pavadinimas. Taigi joms svarbu turėti šalia porą, tačiau lygiai taip pat svarbu turėti laiko ir erdvės pabūti vienoms, nes tai gilus ir paslaptingas ženklas, atsiveriantis tik patiems artimiausiems. O vienumoje jos pailsi ir apvalo savo erdvę nuo kitų žmonių nuotaikų, emocijų ir energijos.

Gerokai labiau už išorinį pasaulį šio ženklo žmonės vertina vidinį, todėl jie jautriai jaučia meną, ir patys gali būti talentingi kūrėjai, kurių gyvenime realybę ir tikrovę skiria labai plonytė riba.

Pažinkite savo mylimas Žuvis, stenkitės suprasti jų svajingą prigimtį ir būste apdovanoti supratimu, užuojauta bei kitomis šio ženklo atstovų dalijamomis dovanomis.