Žvaguliai 5-ąsias vedybų metines minėjo neįprastai: „Vis dar planuojame susituokti bažnyčioje“

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / Viganto Ovadnevo ir Loretos Kondratės nuotr.
Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai su vaikais / Viganto Ovadnevo ir Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-13 12:39
AA

Verslininkas Ąžuolas Žvagulis ir atlikėja Ineta Puzaraitė-Žvagulienė šįmet mini penktąsias vedybų metines. Iki šiol santuokos sukakčių niekada nešventusi pora tikėjosi per mažąjį jubiliejų sulaukti bažnyčios palaiminimo bei surengti dideles iškilmes. Tačiau, planus sujaukus karantinui, šią vasarą vis tiek nusprendė praleisti iškilmingai ir įvairiai.

Kalbėdama apie penkerius santuokos metus su Ąžuolu ji neslėpė – laikas buvo tikrai įtemptas.

„Daug dirbome, su vyru kūrėme daug planų, svajonių ir jas įgyvendinome. Galiu pasakyti, kad viskas vyko gana sėkmingai ir toliau mes darome tą patį. Užsibrėžiame savo tikslus ir einame jų link. Mažai poilsiaujame, mažai atostogaujame. Abu laikomės pozicijos, kad dabar yra tas metas, kai reikia daug dirbti, tiksliau „atidirbti“, kad suaugus vaikams, kada liksime vieni, nebesuktumėme galvos dėl darbo, dėl pinigų, o galėtumėme visą laiką skirti vienas kitam ir kelionėms“, – sakė Ineta.

Prieš 5 metus Žvaguliai vestuvių nekėlė. „Tai buvo nedidelis šeimos pabuvimas. Bet vis dar planuojame padaryti tikrą šventę ir susituokti bažnyčioje“, – patikino pašnekovė.

Ineta Puzaraitė Vilniuje ištekėjo už Ąžuolo Žvagulio (35 nuotr.)
+29

Tam, kad sukaktis įsimintų ne tik jiems, bet ir vaikams, sutuoktiniai vestuvių minėjimą kaskart surengia vis kitoje, ypač mažuosius dominančioje vietoje, rašoma pranešime spaudai.

„Ar esate vestuvių metines šventę vandens parke? O mes – esame!“, – šmaikštavo Barboros ir Bernardo tėvai.

Pora sako, kad „Vichy“ vandens pramogų parką, kur šeima surengė svarbią savo šventę, išrinko būtent mažieji. Ne vieną kartą vandens pramogų parke lankęsi vaikai jau žinojo, ko tikėtis – šokinėjimas per bangas jūros bangų baseine, plaukiojimas su pripučiamu ratu sriauniojoje upėje. Vienas kitą palepino ir suaugusieji – kol Ąžuolas, kartu su Bernardu ir Barbora, mokėsi plaukti ar žaidė vandens karą, Ineta atsipalaidavo turkiškame hamame. 

„Visas pramogas renkamės pirmiausia dėl vaikų. Lietuvoje poilsiaujame savo namuose arba Klaipėdoje prie jūros, plaukiame baidarėmis. Ir vis savaip paminime mums svarbią sukaktį“, – sakė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai penktąsias vedybų metines minėjo vandens parke (15 nuotr.)
+9