Žvaguliai savo svečius plukdė laivu Kuršių mariose: pakartojo vestuvių ceremoniją ir atnaujino įžadus

Žvagulių sukakties minėjimo šventė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Žvagulių sukakties minėjimo šventė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-09-16 20:41
AA

25-ąsias santuokos metines minintys Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis draugus sukvietė į Dreverną. Pirmoji šventės dalis – dviejų valandų plaukimas laivu „Vilhelmas“, kuriame kartu su kapelionu kunigu Romualdu Ramašausku jiedu vidury Kuršių marių atnaujino įžadus.

Saulėtą šeštadienį Drevernoje – didelė šventė. Irena ir Žilvinas Žvaguliai kartu su artimiausiais draugais švenčia 25-ąsias santuokos metines.

Pirmoji šventės dalis – dviejų valandų plaukimas Kuršių mariose laivu „Vilhelmas“. Jame Irena ir Žilvinas susirinkusių svečių akivaizdoje atnaujino savo įžadus. Ceremonijai vadovavo Karinių jūrų pajėgų kapelionas kunigas Romualdas Ramašauskas.

Žvaguliai draugus plukdė laivu Vilhelmas Kuršių Mariose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Po įžadų atnaujinimo svečiams buvo skirta laiko pasakyti savo sveikinimus ir įteikti dovanas. Jų pasitaikė ir itin originalių – Žvaguliai, pavyzdžiui, gavo unikalų ir įspūdingo dydžio paveikslą su savo atvaizdais.

Žvaguliai draugus plukdė laivu Vilhelmas Kuršių Mariose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Laive buvo gausiai užkandžiais ir žuvimi nukrautas stalas, svečiai taip pat mėgavosi karštais patiekalais – žuviene, jaučio žandais bei kepta lašiša. Skambėjo muzika, juokas ir pokalbiai.

Nuotaiką kurstė 10-ojo dešimtmečio stiliumi persirengęs Irūnos Puzaraitės-Čepononienės vyras Roka Čepononis. Šventėje dalyvavo Inga ir Arūnas Valinskai, Renata ir Deivis Norvilai, Algirdas ir Milisandra Radzevičiai, Marius ir Renata Jampolskiai, Irūna ir Rokas Čepononiai, Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai, Vakaris Žvagulis su sužadėtine Gabriele, Irenos Starošaitės mama Tamara, „Avaka“ vadovas Darius Vaitiekūnas su žmona Jurga ir kiti.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Milisandra Radzevičienė prisiminė, kai per jos su vyru Algirdu vestuves Žvaguliai buvo piršliais. „Labai džiaugiamės mūsų draugyste, kuri tęsiasi tikrai ilgai. Su Algiu jie jau virš 28-ių metų draugai. Tikrai esame tvirti kaip uola, jie mums yra šeimos nariai, mes jiems irgi. Viskas tik stiprėja. Taip gera švęsti jų šią šventę!“

Milisandra prisiminė, kaip minėjo Žvagulių 15-kos metų santuokos sukaktį. „Buvome Palangoje, nuostabiame koncerte. Buvau ką tik pagimdžiusi vaikutį, dviejų savaičių kūdikis miegojo užkulisiuose, o mes su Algiu dainavome lopšinę. Apie šiuos žmones galėčiau kalbėti ir kalbėti – be galo nuostabūs, nuoširdūs, paprasti, atviri, o kokie dosningi... Labai džiaugiuosi, kad mūsų kelyje jie yra, ir labai stipriai“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Radzevičienė.

Žvaguliai draugus plukdė laivu Vilhelmas Kuršių Mariose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Ji atskleidė, kad mažai miegojo, nes tik nusileidusi iš Stambulo iškart sėdo į vizažistės kėdę. „Kaip nesiruošti tokiai šventei! Labai jos laukėme, nes tai – šventa šventė. Labai džiaugiamės, kad jie tokį kelią kartu nuėjo ir dar eis, ir eis, ir eis.“

Paklausus, ką dažniausiai kartu veikia, Milisandra įvardijo ne vieną dalyką. „Su Irena kalbame ir apie moteriškus dalykus, leidžiame laiką su ja ir šeimomis, buvome tapę Ąžuolo ir Inetos liudininkais. Daug tų veiklų ir prisiminimų, mums kartu labai smagu“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo ji.

Tuo metu Ž.Žvagulio sūnaus Ąžuolo žmona Ineta buvo nusiteikusi dviprasmiškai. „Kadangi Žilvinas yra spontaniškas, mes ir patys tokie. Nieko per daug neplanuojame, nėra to organizavimo valanda į valandą, viskas laisvai, bet labai faina. Visi mirkome baseine iki paskutinės minutės“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Žvaguliai draugus plukdė laivu Vilhelmas Kuršių Mariose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Ineta su Žilvinu sutaria puikiai, patikino ji portalą Žmonės.lt. „Jis man kaip tėtis, kaip autoritetas, visko iš jo mokausi, kas liečia verslą, viską gaunu tik iš jo. Visada gyveni ir mokaisi, mes šeimoje suprantame, kad be pagalbos vienas kitam nieko nepadarysi.“

Irenos Starošaitės mama Tamara taip pat palinkėjo šventės kaltininkams gražių dalykų. „Jie abu be galo talentingi, abu labai myliu. Linkiu, kad būtų daugiau energijos, sveikatos, sėkmės. Kad būtų galima toliau dainuoti, ir šokti“, – portalui Žmonės.lt sakė Irenos mama.

O Deivis prisiminė juokingą istoriją, nutikusią su Žilvinu: „Viename koncerte jo dėka buvau tiek prilupęs, kad, atsimenu, kai dainavome bendrą paskutinę dainą, vos galėjome suprasti, kuris ką bedainuoja. Tai buvo Palangoje, ryškiai atsimenu, kad buvo gėda, bet labai linksma.“

Žvaguliai draugus plukdė laivu Vilhelmas Kuršių Mariose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Jo linkėjimas buvo paprastas. „Linkiu pagaliau mus aplankyti, nes jie tai žadėjo padaryti, kai gimė pirmasis sūnus – jam dabar trylika. Tada – kai antrasis – jam dabar septyneri. Na, mes vis dar jų laukiame...“ – portalui Žmonės.lt sakė D.Norvilas.

Žvagulių piršliai Inga ir Arūnas Valinskai prisiminė per vestuves iškrėstą juokelį, kai papokštavo, kad prie viešbučio, kur vyko šventė, yra palikta bomba. Portalo Žmonės.lt paklausti, ar per šią šventę yra paruošę panašių „staigmenų“, jiedu nusijuokė.

„Žinokit, genialūs pokštai yra nekartojami. Užtenka vieną kartą. Kiek turi Mocartas ar Bethovenas parašyti genialių kūrinių? Užtenka vieno. Nevarginkime klausytojų naujais kūriniais, užtenka senų“, – sakė A.Valinskas.

„Jeigu paklaustumėte klausytojų apie kokio nors atlikėjo hitą, jis įvardintų tik vieną. Hitas yra vertybė, jis ir pats išsirinktų tik vieną, negali turėti 15-ka hitų, nebent esi ABBA“, – pridūrė I.Valinskienė.

Žvaguliai draugus plukdė laivu Vilhelmas Kuršių Mariose / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Paklausti apie gražiausią prisiminimą, Valinskai nepasimetė. „Ką aš galiu pasakyti apie Žvagulį gero – tikriausiai nieko. O jeigu rimtai, gyvenimą reikia pragyventi taip, kad būtų gera prisiminti, bet gėda papasakoti. Tai didžioji dalis yra būtent tokių – negaliu pasakoti“, – juokėsi Arūnas.

Žvaguliai sidabrinių vestuvių svečius plukdė laivu „Vilhelmas“ Kuršių mariose (98 nuotr.)
+92
Irena Starošaitė Ir Žilvinas Žvagulis Drevernoje (15 nuotr.)
+9