Žvagulių šeima gedi: mirė Ąžuolo ir Ryčio močiutė

Rytis ir Ąžuolas Žvaguliai (kairėje) ir Ąžuolas Žvagulis su močiute Aldona bei savo vaikais Barbora ir Bernardu (dešinėje) / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rytis ir Ąžuolas Žvaguliai su šeimomis gedi amžiną atilsį močiutės Aldonos Kasnauskienės. Žinia apie pirmosios Žilvino Žvagulio žmonos Regvitos MacDonald mamos mirtį Žvagulių šeima pasidalijo sekmadienį, liepos 12 dieną. Pirmadienį tai portalui Žmonės.lt patvirtino ir pati Ineta Puzaraitė-Žvagulienė. Aldonai Kasnauskienei buvo 88-eri.

Apie tai, jog šeima išgyvena skaudžią netektį, socialiniuose tinkluose pranešė tiek Ispanijoje gyvenanti Ryčio ir Ąžuolo mama Regvita MacDonald, tiek Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

„Su skaudančia širdimi ir liūdesiu pranešu, jog mirė Aldona Kasnauskienė, mylima mano mama ir vaikų močiutė. Ilsėkis ramybėje, mama, kad ir kur tu bebūtum, visada esi ir liksi mūsų širdyse“, – sekmadienio naktį rašė R.MacDonald.

„Šiandien gavome liūdną žinią... Mylime tave, Bobute, kur bebūtum... Dar pasimatysim“, – pridėjo Ineta Puzaraitė-Žvagulienė, pasidalydama šilta akimirka su vaikais, vyru Ąžuolu ir jo močiute.

Ąžuolas Žvagulis su močiute Aldona ir vaikais – Barbora bei Bernardu / Asmeninio albumo nuotr.

Liūdną naujieną patvirtinusi I.Puzaraitė-Žvagulienė pasidžiaugė tik tuo, jog nepaisant pasaulyje siaučiančio COVID-19 ir daugelyje šalių sugriežtintų kelionių taisyklių, Regvita MacDonald sugrįžo į Lietuvą ir paskutines akimirkas praleido su savo mama. 

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesija (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau