Žvaigždė be makiažo: Eglė Skrolytė kasdien prie veidrodžio užtrunka 5 minutes

Eglė Skrolytė be makiažo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Eglė Skrolytė – iš tų mamų, kuri lavina vaikų pažinimo džiaugsmą, todėl jos dukrytė Meilė jau žino, kaip atrodo tušu padažytos blakstienos. Moteris mielai sutiko sudalyvauti straipsnių ciklo „Žvaigždė be makiažo“ fotosesijoje, tačiau teigia, jog kiekviena moteris turėtų išmokti saikingomis priemonėmis pabrėžti savo natūralų grožį.

Ryškiais bruožais gamtos apdovanota televizijos laidos vedėja nė neabejoja, kad makiažas moteriai tikrai reikalingas. O diskutuoti būtų galima tik dėl jo kokybės ir kiekio. „Mano manymu, bet koks kraštutinumas – negerai, teisingiausias variantas turėtų būti kažkur per vidurį. Tačiau jei manęs paklaustų, į ką aš mieliau atsisukčiau – be saiko išsidažiusią ar dekoratyvinės kosmetikos visiškai nenaudojančią moterį, turbūt vis dėlto pasirinkčiau pastarąją. Nors turiu prisipažinti, jog esu už tai, kad moteris atrodytų natūraliai, tačiau turėtų visas reikalingiausias kosmetikos priemones“, – sako Eglė.

Eglė be makiažo / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Moteris sutinka su nuomone, kad žmogaus grožis turėtų sklisti iš vidaus. „Tačiau jokiu būdu nereikia pamiršti ir išorės, moteriai apsileisti – nevalia. Jei dvasiškai turtingas žmogus atrodys apšepęs, jis tikrai niekuomet neatrodys patrauklus“, – įsitikinusi E.Skrolytė, kasdieniam makiažui skirianti 5 minutes.

Iki keturiolikos metų Eglė žaisdavo su lėlėmis, todėl makiažo subtilybės jos nedomino. Ji ėmė dažytis tik todėl, kad taip darė jos draugės. Moteris neslepia, kad pati su siaubu žiūri į vėlyvos paauglystės ar pirmųjų studijų metų nuotraukas. „Tikrai tuomet nesidomėjau ir nemokėjau dažytis, ypatingai tą pajutau tada, kai iš nedidelio provincijos miestelio atvažiavau studijuoti į Klaipėdą. Reikia pripažinti, kad provincijoje grožio samprata yra specifinė. Kai akivaizdžiai pradėjau matyti skirtumą tarp savęs ir kitų, pradėjau domėtis. Tuomet jau supratau skirtumą, tačiau vis tiek nemokėjau pati susitvarkyti. Štai tada ir nusprendžiau, kad keletas pamokėlių pas profesionalų grožio specialistą turėtų padėti. Po jų paaiškėjo, kad kai žinai ką, kur ir kaip tepti, nėra viskas taip sudėtinga“, – sako Eglė.

Laidos „Mamyčių klubas“ vedėja nemato nieko blogo, kai mažos mergaitės domisi mamų kosmetinių turiniu, o kartais jį ir išbando. Eglės dukrai Meilei – 5,5 metukų, ir ji tikrai žino, kaip tepti nagų laką ar tušą blakstienoms. „Ar gali būti per anksti domėtis grožiu? Meilės visų moteriškų grožybių iniciatorė yra močiutė, su ja vaikams viskas galima. Mano dukra ir su nulakuotais nagais, ir padažytomis blakstienomis yra buvusi. Aš pati tikrai tam neprieštarauju. Svarbiausia, kad visa tai vyktų žaidimo forma – tai juk irgi savotiškas savęs pažinimas. Tačiau pas mus galioja viena taisyklė – per atostogas tai galima, tačiau į darželį su nulakuotais nagais – nevalia“, – šypsosi dviejų vaikų mama.

„Žvaigždė be makiažo“: kaip atrodo vizažisto nepagražintos garsios moterys (92 nuotr.)
+86
Skaitykite daugiau