Žvaigždės atskleidė, kokias saldžias nuodėmes sau leidžia padaryti

Šokoladinės atidarymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šokoladinės atidarymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-18 18:07
AA

Vilniuje duris atvėrė nauja Ali ir Patricijos Gadžijevų parduotuvė-desertinė „Ali šokoladinė“. Šventės metu būrys Lietuvos įžymybių mėgavosi jau pamėgtais saldumynais ir ragavo specialiai šiam vakarui paruoštas naujienas. „Žmonės TV“ pasidomėjo, kokias saldžias nuodėmes žvaigždės sau leidžia padaryti.

„Jeigu norisi deserto, tai reikia suvalgyti. Gyvenimas yra toks, kad jei nori, tai reikia padaryti“, – kalbėjo žurnalistas, radijo laidų vedėjas Orijus Gasanovas.

„Turiu taisyklę saldumynus valgyti ryte“, – sakė dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova. Pirmoje dienos pusėje garsi moteris save palepina kava su desertu.

Šokoladinės atidarymo akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Valgau, testuoju ir esu pakankamai reiklus, nes esu pasaulio desertų išlepintas. Per dieną leidžiu sau suvalgyti daugiausiai du macaroonsus“, – tikino verslininkas Žilvinas Grigaitis.

Šokoladinės bendrasavininkė Patricija Gadžijeva kalbėjo, jog jos diena prasideda ir baigiasi su desertu. Tuo tarpu jos sutuoktinis Ali Gadžijevas pastaruoju metu vengia saldumynų. Konditeris tikino neatsispiriantis tik juodajam šokoladui.

Vilniuje iškilmingai atidaryta nauja „Ali šokoladinė“ (34 nuotr.)
+28