Žvaigždės rankinė: kuo Kristinos Tarasevičiūtės kosmetinė ypatinga?

Kristina Tarasevičiūtė
Kristina Tarasevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-31 20:30
AA

Rankinės turinys apie moterį pasako ypač daug: atskleidžia pomėgius, būdą, polinkį į organizuotumą, tvarką. O ką rankinėse nešiojasi mūsų garsenybės? „Žmonės TV“ nusprendė tuo pasidomėti ir įkišo nosį į baleto šokėjos Kristinos Tarasevičiūtės rankinę.

Į filmavimą Kristina atvyko su juoda odine rankine. Balerina atviravo, kad apie tokio dizaino rankinę svajojo nuo paauglystės. Nors rankinė neatrodo labai didelė, joje telpa tiek daug, kad Kristina juokais ją vadina „juodąja smegduobe“.

Išties, reta moteris savo rankinėje nešiojasi batukus, tampres ir glaustinukę. Tai – Kristinos darbiniai drabužiai. Čia pat guli ir „Guess“ drobinis maišelis, į kurį ji sudeda per treniruotę prakaitu permirkusius drabužius.

Net K.Tarasevičiūtės kosmetinė skiriasi nuo kitų moterų – be dekoratyvinės kosmetikos priemonių joje galima rasti nuskausminamųjų vaistų, medicininių pleistriukų.

Ką dar rankinėje nešiojasi garsi lietuvė? Kokią dovaną ji turi piniginėje? Kam jai reikalingas mokinio kalendorius? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – „Žmonės TV“ reportaže.