„Žvaigždžių duetų“ dalyvių vaikystės prisiminimai: padegtos užuolaidos, išgriautos tualeto sienos ir medinis mikrofonas

Katažina Nemycko su tėvais / LNK/asmeninio archyvo nuotr.
Katažina Nemycko su tėvais / LNK/asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-02 12:43
AA

Mamos dienos proga dar vienas LNK „Žvaigždžių duetų” istorijos puslapis bus įrašytas gražiausiais žodžiais, o penklinė nusispalvins jausmingiausiomis natomis. Tačiau šį kartą dalyviai žiūrovus stebins ne tik dainomis, bet ir niekur negirdėtomis istorijomis iš vaikystės. Ir turbūt menininkai nebūtų menininkai, jei net nuo mažų dienų neprisigalvotų pačių keisčiausių ir neįtikinamiausių veiklų.

 Šiandien turbūt būtų sunku patikėti, kad aukštas pareigas užimanti, visada pasitempusi ir solidumu spinduliuojanti Agneta vaikystėje buvo tikra padauža. Ir jei tai, kad akmenimis ji kiemo draugus vaišindavo, pasakydama, jog tai – saldainiai, dar nekelia nuostabos, reikėtų įsivaizduoti, kaip atrodė Rositos veidas, kai dukra padegė… užuolaidą. Beje, užuolaidų fanatikas vaikystėje buvo ir Justinas Lapatinskas.

„Žvaigždžių duetų“ dalyviai vaikystėje (13 nuotr.)
+7

Prisižiūrėjęs filmukų apie Tarzaną, pats nusprendė juo tapti. „Buvo tokie seni tarybiniai tvirti karnizai, o ant jų kabėjo trejos užuolaidos: naktinės ir, kiek pamenu, dvi dieninės. Pirmiausia, tarsi kokia liana leidausi naktine. Neatlaikė. Tada ėmiausi dieninės. Toji irgi suplyšo. Kai pribaigiau visas užuolaidas, supratau, kad reikia slėptis, nes grįš močiutė ir bus riesta. Močiutė grįžo – vaiko nėra: reikia kviesti policiją. Na, tada nori nenori teko išlįsti”, – prisimindamas savo tarzaniškus pokštus šypsosi Justinas.

Agnė Buškevičiūtė su mama Jūrate / LNK/asmeninio archyvo nuotr.

Tuo tarpu scenoje Aistį Mickevičių esame įpratę matyti linksmą, kiek ironišką ir tikrai neieškantį žodžio kišenėje. Tuo tarpu, aktorius prisipažįsta, jog vaikystėje buvo auksinis vaikas. „Buvau labai kūrybingas, piešiau, rašiau, spektaklius rengdavau. Tiesa, buvau įsimylėjęs Alą Pugačiovą. Tai man senelis išdrožė medinį mikrofoną, kad galėčiau dainuoti jos dainas”, – pasakoja Aistis.

Linksmasis šiaulietis verslininkas Eugenijus Andrulis prisipažįsta nevengęs išdaigų, o dėl vienos jų net nori viešai atsiprašyti: „Nežinau, kas mums su klasiokais užėjo, bet sugalvojome, įsikibę į lubas, išgriauti galinę lauko tualeto sieną. Atsiprašau direktoriaus tik dabar”.

O krėsti išdaigas mokykloje Eugenijui lengva nebuvo: tuomet jo mama buvo klasės auklėtoja. Nelengva tai daryti buvo ir Katažinai, kadangi jos mama užėmė mokyklos direktorės pareigas.

O kas galėtų pagalvoti, kad gražuolė Oksana Pikul tiesiogine to žodžio prasme spardydavo vaikinams užpakalius?

„Visus kontroliuodavau gerai. Mama tik žiūri pro langą: mergytė su suknyte, visa graži… Tačiau tik kumščiu moja, pirštu visiems kryptį reguliuoja. Vadas buvau. Ir ne tik mergaičių, bet ir berniukų”, – šypsosi Oksana.

Ir turbūt nėra tokio vaiko, kuris neiškrėstų šunybių. „Žvaigždžių duetų” dalyviai su malonumu prisiminė savo gražiausias, nerūpestingas dienas. O apie savo įsimintiniausius nuotykius dalyviai papasakos jau šeštadienį, kuomet šį šeštadienį 19 val. „Žvaigždžių duetuose” skambės tik pačios gražiausios dainos, skirtos visoms Lietuvos mamoms.

DĖMESIO! Žmonės.lt skaitytojai gali išrinkti savo „Žvaigždžių duetų“ porą, kuriai šį šeštadienį teks vienas papildomas balas (primename, kad praėjusiame balsavime balą iškovojus Egidijui Sipavičiui ir Linai Rastokaitei, ši pora apklausoje nedalyvauja):

Agnė Buškevičiūtė su mama Jūrate / LNK/asmeninio archyvo nuotr.