„Žvaigždžių duetų“ mediume skambėjo dainos, liejosi šampanas ir nė iš tolo nekvepėjo konkurencija

„Žvaigždžių duetų“ mediumo akimirka / LNK nuotr.
„Žvaigždžių duetų“ mediumo akimirka / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-03-20 12:10
AA

Muzikinis LNK projektas „Žvaigždžių duetai“ kaip reikiant įgavo pagreitį, o iki finišo beliko pusė kelio. Negailestingai įveikęs savo naujausią konkurentą, realybės šou „Paslapčių namai“, LNK muzikinis šou išlieka vienu reitingų lentelės lyderių. O projekto poras lydi daugybė repeticijų, įtampa ir stresas – ir visa tai tęsiasi jau du mėnesius. Seminarų ir poilsio centre „Dubingiai“ vykęs audringas vakarėlis iki paryčių įrodė – dalyviai toli gražu moka ne tik dainuoti ir būti mylimiems žiūrovų. Linksmintis iki paryčių jie sugeba ne ką prasčiau.

Pramogų netrūko jau nuo pirmų vakarėlio akimirkų: prie biliardo ir teniso stalų skambėjo Aisčio Mickevičiaus ir Katažinos dainos, liejosi šampanas ir nė iš tolo nekvepėjo konkurencija. Tačiau patys dalyviai prasitaria, jog nepaisant draugiškų santykių ir geros atmosferos, nusileisti vieni kitiems jie nė neketina. Ir jei apie tarpusavio konkurenciją dalyviai kalba nenoriai, prie boulingo takelio jos tikrai netrūko.

„Lapkauskaitės” ir „Kazlauskaitės” komandomis pasivadinę dalyviai šįkart netausojo balso stygų. Šūksniai ir ovacijos lydėjo kiekvieną riedantį kamuolį. „Meluoja tie, kurie sako, kad čia konkurentų nėra. Nesąmonė. Visi norim laimėti, visi norim atsidurti tam finale, o tai pavyks tikrai ne visiems. Tos ambicijos kiekvieną savaitę vis auga. Dainavimas – ne boulingo žaidimas, čia viskas kur kas sudėtingiau“, – neslepia Agneta Gabalytė, kurios pasirodymai dažniausiai sulaukia itin palankių komisijos komentarų.

„Žvaigždžių duetų“ mediumas: linksmybės, nuogybės ir audringi šokiai iki ryto (24 nuotr.)
+18

Vakarėlis – turbūt ne pati tinkamiausia vieta diskusijoms apie konkurenciją. Net jei kalba sukasi apie kūno linijas. O akis paganyti tikrai buvo į ką. Merginos drąsiai nusimetė viršutinius drabužius ir dėmesio joms tikrai netrūko. Veiksmo – taip pat.

Maudymosi kostiumėliu vilkinti Katažina su Egidijumi Sipavičiumi demonstravo šokio judesius, o po to kitų projekto vyrų buvo tiesiog įnešta į sūkurinę vonią. Ir jei prisimintume posakį „kaip silkės statinėje“, tai jis čia tikrai tiktų: nedidelėje sūkurinėje vonioje purslais mėgavosi aštuoniese. „Jei reikėtų palikti projektą, turbūt sunkiausia būtų dėl chebros. Žmonės čia nerealūs“, – vakarėlio metu pasakojo šiaulietė Rasa Stoškuvienė.

Kas nepanoro kaitintis pirtyse ar mirkti sūkurinėje vonioje, vandens pramogas išbandė baseine su kaskadomis. Tadą Rimgailą laikinai projekte pakeitęs Donatas Bakėjus ėmėsi iniciatyvos vandeny šokdinti dailiosios lyties atstoves Ingą Norkutę ir savo partnerę Moniką Linkytę. Kol Donatas demonstravo choreografijos subtilybes, kitiems vaikinams romantikos, panašu, norėjosi mažiau. Atlikdami įvairiausius triukus jie demonstravo puikią sportinę formą.

Ir kokia gi šventė be linksmybių iki ryto? Panašu, kad šokiai panaikino bet kokius amžiaus, charakterių ar temperamento skirtumus. Šėlo visi: vedėjai, dalyviai, jų antrosios pusės. Andrius Butkus pateisino savo kaip šokėjo vardą ir į aikštelės vidurį kvietė visas merginas. Savo aistrą šokti pademonstravo ir Egidijus Sipavičius, neleisdamas pamiršti, jog vis dėlto jis – breiko Lietuvoje pradininkas.              

Ramybe garsėjantis poilsio centras šįkart pajuto, ką reiškia, kai poilsiauja „Žvaigždžių duetų“ kompanija. O visus pikantiškiausius, karščiausius ir netikėčiausius vaizdus išvysite jau šį šeštadienį 19 valandą per LNK.

DĖMESIO! Žmonės.lt skaitytojai gali išrinkti savo porą, kuriai šį šeštadienį teks vienas papildomas balas (nuo šiol, balą iškovojusi pora nedalyvaus kitos savaitės balsavime, kaip šįkart nutiko Ingai Norkutei ir Karoliui Akulavičiui):

Iš kairės: Oksana Pikul, Neringa Šiaudikytė, Katažina Nemycko, Aistis Mickevičius ir Andrius Butkus / LNK nuotr.