Nauji žinomų vyrų pomėgiai: Merūnas supirkinėja paveikslus, Petras Daunys kuria svirplių ūkį

Erika ir Merūnas Vitulskiai, Rasa Barauskaitė ir Petras Daunys / Viganto Ovadnevo ir Dariaus Kučio nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai, Rasa Barauskaitė ir Petras Daunys / Viganto Ovadnevo ir Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-06 14:58
AA

Lietuvą vis labiau kausto koronavirusas, o netekę darbų dainininkai, aktoriai bei dizaineriai priversti sėdėti namuose. Tačiau, panašu, kad jų kantrybė jau išseko ir tikėjimas, kad bus galima grįžti į ankstesnių darbų ritmą dingo... Kaip tik šiuo metu scenos garsenybių gyvenimuose bręsta rimtos profesinės permainos.

Pavyzdžiui, Merūnas Vitulskis įgyvendina seną savo svajonę meno srityje. Kadangi jo senelis buvo dailininkas, Merūnas visada buvo „prie meno“, o pastaruoju metu nusprendė tapti meno ekspertu. Jis ieško žinomų autorių darbų, juos supirkinėja ir tiki, kad menas – puikiausia investicija. Tiesa, racionaliajai Erikai Vitulskienei toks vyro pomėgis kelia šoką. Paveikslai, kuriuos Merūnas nuperka ir parneša į namus jai visiškai nepatinka. „Pavyzdžiui parneša kokį dėdę rūsčiu žvilgsniu ir pastato miegamajame. Aš net negaliu ramiai miegoti“, –  LNK  laidoje „KK2 penktadienis“ pasakoja Erika.

Erika Vitulskienė/Asmeninio albumo nuotr.

Kitas dainininkas, kuris, netekęs koncertų taip pat imasi naujos veiklos – dainininkas Petras Daunys. Baigęs ūkininkų kursus jis gavo ūkininko pažymėjimą ir kaip tik šiuo metu planuoja kurti svirplių ūkį.

Petras Daunys/ Asmeninio albumo nuotr.

„Svirpliai – nuostabus baltymų šaltinis, geriausias maistas žemėje“, – įsitikinęs  Petras, kuris draugo namuose jau bandė auginti svirplius ir artimiausiu metu savo patirtį planuoja perkelti į milžinišką svirplių fermą.

Ištvanas Kvik / Irmanto Gelūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Tuo metu dainininkas Ištvanas Kvik neseniai atidarytame savo restorane kviečia paragauti... kepto ežio. „Romai žino, kad ežių būna dvi rūšys. Yra ežys žiurkė – jis nevalgomas, bet yra ir ežys kiaulė – jis valgomas. Nuostabus patiekalas“, – pasakoja Ištvanas.

Grandioziniais gyvenimo planais dalijasi ir dainininkas Soliaris, kuris Vilniaus centre su draugais įkūrė... odontologijos kliniką. Į naują verslą investuota šimtai tūkstančių eurų ir dainininkas žada, kad tai bus moderniausia klinika Lietuvoje!