Žvaigždžių treneris Dovydas Stonkus rengia vasaros iššūkį: buvo prisijungęs ir Jonas Nainys

Dovydas Stonkus, Jonas Nainys, Edgaras Eidėjus / Asmeninio archyvo nuotr.
Dovydas Stonkus, Jonas Nainys, Edgaras Eidėjus / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-26 17:33
AA

Dešimtmetis sporto pasaulyje, Lietuvos klasikinės figūros čempiono titulas ir prizinės vietos daugelyje Europos fitneso čempionatų – Dovydas Stonkus garsus ir savo pasiekimais, ir ne mažiau – kuriamu turiniu socialiniuose tinkluose. Daugiau nei dešimties tūkstančių sekėjų armiją turintis vyras ne tik skatina aktyvų gyvenimo būdą, sveiką gyvenimą bei geresnių įpročių formavimą, bet ir sukuria išskirtinę motyvaciją ir vietą tų iššūkių pasiekti.

Žvaigždžių treneriu jis vadinamas pelnytai – kartu su Dovydu sporto klube savo kūno linijas ne vienerius metus tobulina ir žinomi šou pasaulio veidai: Jonas ir Simona Nainiai, Edgaras Eidėjus, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Simona Burbaitė, Milita Daikerytė ir daugelis kitų. O kartu su Dovydu sportuojančios moterys jam jau yra suteikusios ir išskirtinę pravardę – užpakaliukų treneris, rašoma pranešime spaudai.

Dovydas Stonkus, Edgaras Eidėjus / Asmeninio archyvo nuotr.

Pats Dovydas juokiasi – su kiekvienu klientu, nepriklausomai žinomas žmogus ar ne, jis siekia tik geriausių rezultatų ir nors ryžto ir motyvacijos ne visi turi vienodai, puikiai žino, kas gali paskatinti dar aktyviau keisti savo įpročius, išvaizdą ir gyvenimo būdą iš esmės.

„Šie – jau antrieji metai, kai organizuoju 8 savaičių vasaros iššūkį, per kurį grupė dalyvių įsipareigoja siekti geriausios fizinės formos. Viskas labai paprasta: norintys keistis, prisiregistruoja mano kurtoje programėlėje „Dovydasio fitness“, įkelia savo nuotraukas prieš ir gauna viską, ko reikia jų tikslui pasiekti: nuo mitybos ir sporto planų iki treniruočių žurnalų, maisto papildų gido ir specialios vidinei motyvacijai skirtos sekcijos, kuri padeda tiems, kam emociškai ne taip paprasta laikytis stipriai pasikeičiančio rėžimo.

Dirbame kartu du mėnesius, o iššūkio pabaigoje – geriausius rezultatus pasiekę dalyviai gauna prizus, kurie šiais metais – tikrai įspūdingi. Pirmajai vietai šį kartą skirsime penkių dienų kelionę į vieną prabangiausių viešbučių Turkijoje. O apdovanosime – net tris geriausius rezultatus pasiekusius dalyvius“, – apie unikalų dviejų mėnesių iššūkį pranešime spaudai pasakoja Dovydas Stonkus.

Praėjusiais metais šiam žinomo trenerio iššūkiui ryžosi ir Jonas Nainys, kuris savo pasiektais rezultatais pasidalino ir socialiniuose tinkluose. Žinomas vyras daug svorio nenumetė – tačiau savijautos ir išvaizdos pokyčiai buvo labai akivaizdūs. Būtent jie ir paskatino prie šio iššūkio vykstančio Dovydo kurtoje programėlėje prisijungti ir daugiau žinomų žmonių, bei paties Jono sekėjų.

Dovydas Stonkus, Jonas Nainys / Asmeninio archyvo nuotr.

„Su Dovydu pradėjome sportuot kartu dar praėjusį sausį. Pradėjome kartu su Simona Naine. Mano tikslas salėje buvo ir yra tiesiog jaustis geriau. Treneris mano vienintelė motyvacija ten ateiti. Faktas, kad su mano darbu ne visada pavyksta išvengti ir ilgesnių sporto pertraukų, turbūt todėl praėjusiais metais ir šiame iššūkyje išbuvau tik mėnesį – vėliau darbo tikslais teko išvykti. Ne visada lengva suderinti sportą su mano gyvenimu. Bet šiemet vėl bandysiu ir tikiuosi, kad pavyks išbūti ilgiau. Jau laukiu kovo mėnesį įvyksiančio starto“, – šypsosi kartu su treneriu jau antrus metus sportuojantis Lukas Gricius.

„Dirbu su ne vienu žinomu šou pasaulio veidu ir su kiekvienu siekiame jų individualių tikslų, kartais tai – akivaizdūs pokyčiai, o kartais tiesiog papildoma motyvacija ir paskatinimas tiesiog ateiti į sporto salę, kas jau yra didelis žingsnis. Nors praėjusiais metais Jonas ir pasiekė puikių rezultatų, o šiais metais prie iššūkio jungsis ir daugiau žinomų žmonių, turime susitarimą, kad nė vienas iš mano žinomų sportininkų nepretenduoja į prizines vietas. Vis tik šou pasaulio žmonės sunkiai pasirašo tokiai avantiūrai – juk tai yra didelis įsipareigojimas, o laikytis režimo dirbant šou pasaulyje, tikrai nėra labai lengva“, – sako Dovydas Stonkus.

Iššūkis startuoja jau kovo mėnesį ir vyks paties trenerio sukurtoje platformoje.

Žvaigždžių treneris Dovydas Stonkus (8 nuotr.)
+2