Žygimantas ir Dovilė Stakėnai – apie mylimą augintinę Rumbą: šeimą išmokė trijų dalykų

Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba / Asmeninio albumo nuotr.
Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-30 14:37
AA

Radijo, televizijos laidų ir renginių vedėjas Žygimantas Stakėnas ir jo žmona Dovilė namuose augina vižlų veislės kalytę Rumbą. Vyras pripažįsta, kad namuose gyvenantis šuo žmogų išmoko daugybės gerų dalykų.

Pirmas dalykas, ko Žygį ir Dovilę išmokė Rumba – tai atsikratyti baimių. „Nugalėjau baimę, šis šuo mano draugas ir išsipildžiusi svajonė, galima sakyti, nugalėjimas baimės prieiti prie šunų ir užpildymas pilnatvės“, – laidoje „Gyvūnų pasaulis“ teigė Žygimanto žmona Dovilė.

Antras dalykas, kurio Rumba išmokė Stakėnų šeimos narius – tai besąlygiška meilė. „Kartais būdavo, kad kalbuosi su šuniu, kurio nėra. Tiesiog man jo trūko. Kai atsirado, yra daugiau tų pasivaikščiojimų, fizinio aktyvumo, tave pasitinka meilė, šalia visada draugystė“, – pasakojo Žygimantas Stakėnas.

Žygimantas ir Dovilė Stakėnai su augintine Rumba / Stopkadro nuotr.

Ir trečias dalykas, ko Rumba išmokė Žygimanto ir Dovilės šeimą – toks paprastesnis, žemiškesnis reikalas – susirinkti kojines. „Vaikystėje Rumba valgydavo kojines, kojinės buvo jos fetišas. Jei paliksi kojinę, tai viskas, tik spėk pagauti. Nežinau, čia ar linksmybės ar šunybės, bet kojinės dingdavo. Atsirasdavo tik tada, kai išvesdavom išsituštinti į lauką“, – juokdamasis prisiminė Žygimantas.

Žygimantas Stakėnas su augintine Rumba / Asmeninio albumo nuotr.

Linksmi Žygimanto Stakėno, jo šeimos ir Rumbos nuotykiai, „Kika“ ekspertų patarimai apie šiurkštų kailį, dresūros pamokos ir smagiausių vaizdelių konkursas – šį šeštadienį laidoje „Gyvūnų pasaulis“ 17.55 val. per LNK.

Fotogalerija:

Žygimantas ir Dovilė Stakėnai (27 nuotr.)
+21