Žymios moterys paminėjo kovos su krūties vėžiu mėnesį ir susipažino su grožio naujovėmis

Giedrė Talmantienė, Rūta Mikelkevičiūtė, Izolda Gudelis ir Asta Meschino / Gretos Skaraitienės nuotr.
Giedrė Talmantienė, Rūta Mikelkevičiūtė, Izolda Gudelis ir Asta Meschino / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-17 21:12
AA

Trečiadienio vakarą į Gedimino prospekte įsikūrusią grožio priemonių parduotuvę „Kristiana“ buvo sukviestos garsios šalies moterys. Čia ne tik pristatytos naujausios grožio inovacijos, bet ir paminėtas kovos prieš krūties vėžį mėnuo.

Grožio parduotuvė su kovos prieš šį vėžį organizacija „Nedelsk“ bendradarbiauja pirmą kartą. Renginio iniciatorius – Benas Gudelis, kurio didžiąją kolektyvo dalį sudaro moterys, todėl, pasak „Kristianos“ atstovės Loretos Pėdnyčienės, jų sveikata pasirūpinti verslininkui yra labai svarbu. 

„Kristianos“ grožio naujovių pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Net tris dienas, šalia Gedimino prospekte įsikūrusios grožio parduotuvės moterys nemokamai galės pasitikrinti krūtis.

Kaip prisipažino pati Loreta – akcija susilaukė daugybės moterų dėmesio, o prie „Nedelsk“ autobusiuko nusidrieskė eilės.

„Didžiausias moterų onkologinių susirgimų procentą sudaro krūties vėžys, dėl to labai svarbu prevenciškai tikrintis sveikatą. Šia akcija ponas Benas norėjo pasakyti, kad tikrintis dėl susirgimų yra svarbu ne tik dėl moterų sveikatos, bet ir jų artimųjų. Jeigu mylėsi save – jus mylės ir kiti. Jeigu anksti pastebi krūties vėžį – beveik 90 procentų yra išgydoma, todėl svarbu kuo anksčiau pastebėti šią ligą. Pasitikrinti krūtis poliklinikoje kartais užtrunka mėnesį, o čia tai padaryti galima per penkiolika minučių“, – pasakojo Loreta.

„Kristianos“ grožio naujovių pristatymas / Gretos Skaraitienės nuotr.

Į renginį susirinko ir žymios šalies moterys: televizijos laidų vedėjos, žurnalistės Rūta Mikelkevičiūtė, Giedrė Talmantienė, verslininkės Asta Meschino, Izolda Gudelis, „Nedelsk“ ambasadorė Agnė Zuokienė, žurnalo „Žmonės“ redaktorė Gitana Bukauskienė ir daugelis kitų.

Renginio metu pristatomos ir grožio naujienos: Dior aromatas „Joy by Dior“, Chanel naujos veido ir kūno puoselėjimo priemonės, nauja rudens makiažo kolekcija ir daugelis kitų grožio produktų. 

„Kristianos“ grožio naujovių pristatymas (89 nuotr.)
+83