Žymių žmonių rytas: tenisas, joga, žalioji arbata

Lady Gaga, Anna Wintour, Ellen DeGeneres / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Vieni žmonės ryte žvalūs strykteli iš lovos, kitiems šis metas nėra pats lengviausias. O gal kėlimąsi galėtų palengvinti ritualai, suteiksiantys žvalumo visai dienai? Sužinokite, kaip dieną pradėdavo ir pradeda pasaulyje žinomi, daug pasiekę žmonės.

Anna Wintour, „Voque“ vyriausioji redaktorė, keliasi 5.45 ir valandą žaidžia tenisą.

Anna Wintour / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Eva Chen, „Lucky“ vyriausioji redaktorė, peržvelgia mėgstamus interneto portalus ir tviterį, vėliau geria žaliąją arbatą.

TAIP PAT SKAITYKITE: 13 kasdienių laimės punktų

Ellen DeGeneres, kultinės TV pokalbių laidos „Ellen DeGeneres šou“ vedėja, pasimankština ir 20 minučių medituoja fokusuodama dėmesį į mantrą (transcendentinė meditacija).

Anna Wintour / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lady Gaga, minias gerbėjų turinti dainininkė, pabudusi 5 minutes vykdo jogos mokytojo nurodymą – mintimis siunčia sau meilę ir dėkingumą. (Garsiąją moterį dažnai užplūsta nesaugumo pojūtis, ir toks asmeninis pokalbis dienos pradžioje stiprina jos pasitikėjimą savimi.)

Anna Wintour / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Benjaminas Franklinas, vienas iš Jungtinių Amerikos Valstijų kūrėjų, pabudęs kaskart savęs paklausdavo: „Ką gero turėčiau padaryti šiandien?“, nusiprausdavo, pasimelsdavo ir suplanuodavo dienos darbus. Beje, prieš miegą jis užduodavo sau kitą klausimą: „Ką gero padariau šiandien?“ 

Margaret Thatcher, buvusi Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė, keldavosi penktą ryto ir įsijungdavo BBC radijo laidą „Ūkininkavimas šiandien“, skirtą maistui, žemdirbystei, kaimo gyvenimui. 

Anna Wintour / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Steve’as Jobsas, vienas iš „Apple“ kompanijos įkūrėjų, daugiau kaip trisdešimt metų atsikėlęs pažiūrėdavo į veidrodį ir paklausdavo savęs: „Jei šiandien būtų paskutinė mano gyvenimo diena, ar norėčiau daryti tai, ką ketinu?“ Jei daug dienų atsakymas sau būdavo „ne!“, jis darydavo išvadą, kad atėjo pokyčių metas.

Anna Wintour / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau