Žymiųjų Japonijos būgnininkų Kodō kvietimas į Olimpines žaidynes įrašytas kartu su Lietuvos prodiuseriu

Justin Cholewski
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš porą dienų interneto muzikos parduotuvėse bei klausymosi platformose pasirodė naujausias žymiųjų Japonijos taiko būgnų ambasadorių Kodō singlas „Before the Storm“. Kūrinys skirtas sukviesti pasaulį stebėti Tokijo olimpines žaidynes įrašytas kartu su techno muzikos krikštatėviu Kevin Saunderson bei po slapyvardžiu Justin Cholewski pasislėpusiu lietuvaičiu Justinu Chachlausku.

Kurti didingus kūrinius skirtus pasaulinės svarbos renginiams Kodō grupei nėra svetima, 2002 metais jiems atiteko garbė pristatyti oficialų FIFA World Cup himną.  Artėjant Tokijo žaidynėms už būgnų asamblėjos skambesį atsakingas Yuta Sumiyoshi ėmėsi iniciatyvos. Idėja – muzika atspindėti didžiausio pasaulyje sporto renginio energiją ir taip pagerbti savo mylimą šalį. Šiam tikslui įgyvendinti prie projekto buvo pakviestas prisijugti JAV techno muzikos sunkiasvoris Kevin Sounderson, o pastarasis pasiūlė prijungti Justin Cholewski  - taip gimė „Before the Storm“.

Jį galite išgirsti čia.

Mažoje lietuvaičio studijoje dideli darbai

Tai tikrai ne pirmas reikšmingas tarptautinis projektas kurį tenka įgyvendinti Justinui. Vilniuje įsikūrusioje „Freakin Studio“ įrašų studijoje pastaruosius kelis metus vykdomi darbai šneka patys už save.  Čia prodiusuotas Inner City albumas „We All Move Together“, kurį įtakingiausio JAV muzikinio savaitraščio „Billboard“ personalas įtrauktė į geriausių 2020-ųjų albumų dešimtuką. 

Grupė „Kodo“

Anksčiau teko prisijungti prie šios grupės pasaulinio turo, kurio metu buvo aplankyti Glastonbury, Movement bei kiti festivaliai ir didžiosios scenos. Sony, Universal Music, Polydor, Spinnin’ įrašų kompanijos tapo reguliarūs klientai, tad jų atstovaujamų atlikėjų muzika dažnai atsiduria lietuvaičio rankose. Jonas Blue, Idris Elba, David Guetta, Ava Max, Armin Van Buuren, Dj Tiesto – tai tik keli scenos grandai kurių kūriniais tenka rūpintis prieš pristatant juos plačiąjai publikai. Pasitikėjimą Justino darbų kokybe pripažįsta ne tik POP ir elektroninės muzikos žanro atstovai, bet ir klasikinės muzikos profesionalai.  

Skaitykite daugiau