10 daiktų, kuriuos moterims verta pasiskolinti iš vyrų

Moteris / Vida Press nuotr.
Moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2016-05-04 17:34
AA

Susitaršiusi mergina, įsliuogusi į per didelius vyriškus marškinius – šis vaizdas tapęs kone kinematografine kliše. Tiesa visai paprasta – kai kurie daiktai, gamintojų vis dar pozicionuojami kaip vyriški, išties yra patogesni ar turintys kitų vertingų savybių, palyginus su moteriškais jų analogais.

Taigi iš savo vyro ar vaikino skolinamės (ar parduotuvėse vyrams skirtose lentynose dairomės):

1. Marškinėlius. Kiekvienas vyras turi bent porą kažkodėl nenešiojamų marškinėlių (neprisijaukintų, pamirštų, kiek per siaurų ir pan.) – pasirauskite lentynų gilumoje ir įsitikinkite. Laisvus, jaukius ir minkštus vyriškus marškinėlius lengva derinti prie mėgstamiausių džinsų, tai ypač aktualu moterims, kurioms patraukliausi minimalistiniai, detalėmis neperkrauti ir nenusaldinti rūbai. Beliks užsimesti švarkelį ir žengti pro duris.

2. Marškinius. Kartais moteriškų drabužių skyriuje sunku rasti maškinius, kurie nebūtų raukiniuoti, liemenuoti ar kitaip pasaldinti ir dar gerai pasiūti. Kam tos ilgos paieškos, jei galite pasižvalgyti po parduotuves vyrams! Jei norite idealiai ant jūsų gulinčių marškinių, išbandykite kelių dydžių, ypač atkreipdamos dėmesį į pečių liniją ir apykaklę. Na o jei nebijote erdvesnių rūbų ar perėmėte marškinius iš savo vaikino, vilkėkite juos kaip tuniką prie tamprių ar suknelę prie aukštakulnių.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

3. Skustuvą. Dažna moteris tą paliudys: kažkodėl atrodo, jog vyrams skirti skustuvai savo darbą atlieka geriau – nepageidaujamus plaukelius nuskuta švelniau ir švariau. Galbūt atsakymas toks, kad vyrams skirti peiliukai išties aštresni, nes yra pritaikyti tankiems veido plaukeliams skusti. Patarimas paprastas: tiesiog pabandykit ir visai gali būti, jog niekad nebenorėsit grįžti prie savo rausvo skutimosi peiliuko.

4. Skutimosi putas. Tikriausia atkreipėte dėmesį, kad moterims skirtos skutimosi putos beveik dvigubai brangesnės nei vyrų. Tikra neteisybė, ar ne? Juolab kad jų eikvojame išties gausiai. Jeigu neerzina neretai kiek aštresnis putų kvapas – skolinkitės jas iš vyrų, o sutaupytus pinigus išleiskit naujam lūpdažiui (knygai, žurnalui…).

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

5. Džinsus. Mūsų autorė stilistė Laura Mizgirytė-Latour jau yra išsamiai ir argumentuotai aprašiusi, kokių privalumų turi vyriški džinsai. Ir tai galioja ne tik Japonijai, kur Laura šiuo metu gyvena (ir moteriškų drabužių skyriuose kartais pasijunta it nykštukų karalystėje). Vyriškų džinsų privalumai panašūs, kaip ir marškinių – lakoniškenių formų, dažnai – grubesnio denimo, neretai – geriau pasiūti ir dar pigesni.

6. Kvepalus. Aukštosios parfumerijos parduotuvėse kvepalai jau nebedėliojami į vyriškų ir moteriškų lentynas, tačiau tradicijų mėgėjai tam tikrus aromatus vis dar laiko „labiau moteriškais“ ir „labiau vyriškais“. Tad jei saldūs ar saldžiai gaivūs kvepalai pabodo, būtinai pabandykite vyriškus, dvelkiančius oda, mediena, tabaku. Gali būti, kad maloniai nustebsite!

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

7. Chalatą. Vyriški namų rūbai, kaip ir kiti, turi erdvės ir paprastumo privalumų, o chalatas dažnai bus jaukesnis – kone antklodė su rankovėmis. Jokiu būdu netvirtiname, kad moteriški chalatai kuo nors blogi, tačiau kartais įsisupti į vyrišką tikrai įdomu.

8. Akinius nuo saulės. Visai gali būti, kad parduotuvėje esate pamatavusios vyriškus akinius nuo saulės, o gal tokius išdrįsote ir įsigyti? Minimalistinis dizainas, klasikinės, pavyzdžiui, aviatorių formos, puikiai tinka ir moterims.

Gatvės stilius / Vida Press nuotr.

9. Beisbolo kepuraitę. Nepaklusnių plaukų rytas, o aprangos kodas – „jokio kodo“? Turite puikią progą ant galvos maukšlintis beisbolo kepuraitę. Saulės vis daugiau, priežasčių leisti laiką gryname ore apstu, stilinga kepurė su snapeliu – puikus aksesuaras.

10. Laikrodį. Jei mažulyčiai dailūs laikrodukai – ne jūsų stichija, vyriškas laikrodis gali būti geras pasirinkimas. Pradžiai pasiskolinkite iš vaikino, vyro ar tėčio, o jei matote, kad jis jums „limpa“, atidžiau pasidairykite po vyriškų laikrodžių lentynas parduotuvėse ir įsigykite savąjį.