Kaip dėvėti džinsus: 8 pavasario–vasaros tendencijos

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Faktas, kad kelnės, kažkada buvusios amerikiečių darbininkų ir fermerių uniforma, jau seniai kasdieniame gyvenime įsisavintas atributas, tikra mados abėcėlė. Tačiau kiekvieną sezoną jie dėvimi kiek kitaip. Ir, atrodo, džinsų variacijos begalinės. Gal tiks kuri iš mūsų aštuoneto?

Trumpinti džinsai

Šį pavasarį jie – dar aktualesni nei žiemą. Rinkitės modelius, kurių nereikia atlenkti, neapdirbtomis siūlėmis ar plėšytais kraštais. Ypač efektingai toks asketiškas drabužis atrodys derinamas su vyriško stiliaus (arba net vyriškais) baltais marškiniais ir plokščiapade avalyne – nuo sandalų iki ryškiaspalvių kedų ar madingųjų mules – batelių be užkulnių.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Kliošiniai džinsai

Nesitraukiantis aštuntasis dešimtmetis ir jo tendencijos leidžia eksperimentuoti su naujųjų hipių įvaizdžiu, o kas geriau jį iliustruoja nei kliošiniai džinsai. Net jei neketinate linksmintis Koučelos muzikos festivalyje, džinsų ir laisvos palaidinės ar dryžuotos palaidinės derinys padės pajusti svaiginantį laisvės ir nuotykių skonį net neišvažiuojant iš miesto.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Trumpinti kliošiniai džinsai

Vos spėjome priprasti prie trumpintų ir kliošinių džinsų – atskirai paimtų – o dizaineriai meta naują mados iššūkį – trumpinti kliošiniai. Nieko baisaus – jūs susidorosite su užduotimi – tiesiog vertinkite juos kaip savotišką kiulotų versiją. Jei esate žemaūgė (ir tai jums ne visai patinka), aukitės prie tokių kelnių batelius aukštesniu, bet stabiliu kulnu.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Boyfriend džinsai

Mūsų numylėtiniai irgi niekur nedingo – tik tapo dar didesni ir labiau primena pasiskolintus iš vaikino spintos.

Jie turi atrodyti šiek tiek netvarkingi (mados sekėjos seniai perka tokius džinsus vyrų skyriuje), o sukurti harmoningą derinį padės lakoniškas viršus: klasikinis švarkas, erdvus medvilninis megztinis ar visada gelbstintys balti marškiniai.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Balti džinsai

Ypač prabangu (nepraktiškumas – naujoji prabanga) juos nešioti šaltuoju metu laiku. O jei žiemą neprisijaukinote itališkos manieros, traukite juos iš spintos dabar. Nes būtent tokie džinsai leidžia sukurti daugybę ryškių ir efektingų derinių. Gali būti klasikinio ar laisvo silueto, karpyti ar plėšyti, bet būtinai – atlenkti. Derinkite su baltais marškiniais – tegu baltoji vakarienė nesibaigia.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Plėšyti džinsai

Dar vienas modelis, aktualus ir naują sezoną. Kuo daugiau detalių – tuo geriau. Neapdirbtos, šiurkščios siūlės, prorėžos ir visai nedviprasmiškos skylės, išblukintos ir nutrintos vietos – dideli plotai, kurios močiutė pavadintų šuns iškąstais... Aukšta talija čia atrodo geriau nei pažeminta, o elementarūs marškinėliai tiks labiau nei įmantri palaidinė.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Džinsai su kutais

Flirtuoti su aštuntuoju dešimtmečiu galima ne tik vilkint kliošinius džinsus. Kutai – dar vienas būdas pabūti madingai. Juolab ši originali detalė, lengvai pritaisoma savo rankomis! Nešiokite tokius džinsus su madingosiomis įsispiriamomis kurpaitėmis, basutėmis, patogiais loaferais ar net kedais. Viršus – paprasti balti marškinėliai dieną ar šilkinė palaidinė vakarui.

Dekoruoti džinsai

Jūs juos turbūt pamiršote kaip praėjusių dešimtmečių mados nusikaltimą, o jie ėmė ir sugrįžo. Puikus variantas rankdarbių ir barbių bei hipių stiliaus mėgėjoms. Ryškios aplikacijos, nėriniai, Swarovski krištolas, dažų dėmės – visa tai mes jau nešiojome ir – kaip patvirtina street style reportažai – nešiosime vasarą Ir taip, jei norite ir turite laiko, galite pačios pabūti kūrėjomis.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau