10 požymių, kad Jis myli (net jei to ir nesako)

Įsimylėję žmonės / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Jūsų gyvenimo vyras iki šiol vengia prisipažinti, kad myli? Kai klausinėjate, ar jus myli, nenoromis suburba: „pati žinai“ arba „kiek galima kartoti, juk sakiau“, nors tas prisipažinimas buvo labai seniai ir, tiesą sakant, net nepamenate, ar buvo kada pakartotas.

Neskubėkite pavyduliauti draugėms, kurių mylimieji jas apdalija kone kasdien amžinos meilės priesaikomis. Labai dažnai vyrai, ypač introvertai, nemoka ir nenori reikšti savo jausmų žodžiais. Jiems tai atrodo kiek nevyriška, kiek beprasmiška. O ir – sunku.

Jei esate jų gyvenimo centras, nuolatiniai reikalavimai patvirtinti jausmus gali juos stebinti, kiek įskaudinti ar net pykdyti. Juk niekas nepasikeitė, o jo mylimoji nerimsta! Jie nuoširdžiai nesupranta, kodėl.

Vyro elgesys yra gerokai iškalbingesnis už bet kokius žodžius.

Todėl verčiau nekankinti jų nesibaigiančiais klausimais. Pavyzdžiui, gudrūs mergišiai jiems jau būna paruošę tuos pačius atsakymus ir net raminančius apkabinimus. Ar norėtumėte, kad ir jūsų vyras iš jų mokytųsi?

Todėl verčiau vertinkite savo vyro elgesį, kuris gerokai iškalbingesnis už bet kokius žodžius. Ir jei daugumą teiginių galite patvirtinti, būkite rami – jis tikrai tikrai jus myli. Ir visai nesvarbu, kad apie jausmus nekalba.

1. Jis žino, kas jums nepatinka ir gerbia tai. Nesvarbu, esate „alergiška“ naminiams gyvūnams ar jo draugams, o gal nesutariate su jo mama, jis tai supranta ir nesistengia jūsų įtikinti, kad privalote keistis. Todėl jis niekuomet nedaro „staigmenų“ – jokių nesuderintų vizitų į jūsų namus, ir nuoširdžiai stengiasi, kad laikas su tais žmonėmis jums būtų kaip galima malonesnis ir trumpesnis. Jis niekada nenusimauna vestuvinio žiedo.

2. Jis prisiima atsakomybę. Kai kurios moterys skundžiasi vyrų jautrumo stoka, tačiau neįvertina, kad jie ryžtingai ir nebambėdami prisiima atsakomybę dėl daugybės dalykų ir jūs net neįsivaizduojate, kad kai kurios problemos egzistuoja. Jis stengiasi aprūpinti šeimą finansiškai, dalyvauja vaikų auklėjime, nesibaimina neplanuoto nėštumo ir pasirūpina daugeliu buities problemų.

3. Jis rūpinasi jūsų automobiliu. Jis ne tik nelaido juokelių apie vairuojančias moteris, bet nuoširdžiai rūpinasi, kad jūsų automobilis būtų techniškai tvarkingas, nepritrūktumėte degalų, padangose būtų reikiamas oro slėgis, o prasidėjus kitam sezonui – nepamiršta jų pakeisti. Ir nesinervina, jei automobilyje atsiranda keli įbrėžimai.

4. Jis jūsų nekontroliuoja. Jis netikrina jūsų mobiliojo telefono ir kompiuterio, nekamantinėja, su kuria drauge einate susitikti ir kiek kainavo nauja suknelė. Jis puikiai supranta, kad moteris turi savų silpnybių, todėl nesipiktina, jog nusipirkote eilinę porą batelių.

5. Jam nereikia aiškinti, kas yra PMS. Todėl į jūsų irzlumą jis atsako supratingumu. Jis puikiai skiria, kada pykstate, o kada esate irzli dėl fiziologinių pokyčių. Jei prastai jaučiatės, jis stengiasi pagelbėti, nesinervina jei neranda vakarienės, bet stengiasi pats jus pamaloninti kokiu nors skanumynu.

6. Jis nepavydi. Jis suteikia laisvę, nes ir pats ja nepiktnaudžiauja. Kartais moterys labai apsirinka, manydamos, kad vyro pavydas rodo, kad ji jam rūpi. Nieko panašaus! Kone visi pavyduoliai yra nepatikimi, nes kituose projektuoja savo elgesį. Tikrai mylintis vyras nežemina savo gyvenimo moters ir savęs nepagrįstais įtarinėjimais. Jei jis myli, jis pasitiki ir pats yra vertas pasitikėjimo.

7. Jis nekelia balso. Visose šeimose būna barnių, tačiau mylintys žmonės sugeba net ir pykdamiesi išlaikyti pagarbą vienas kitam ir nesutarimus išsiaiškina ten, kur negirdi kiti. Savaime suprantama, kad mylintis vyras savo gyvenimo moters niekada nevadins bjauriais epitetais, juo labiau nekeiks.

8. Jis nekaltina jūsų. Net ir tada, kai esate tikrai kalta. Mylintis vyras nepriekaištauja, kad jūs prastai auklėjate vaikus – jis pats dalyvauja tame procese. Jis nepyksta, jei sugadinate kokį nors buitinį prietaisą dėl savo neapdairumo. O kai aiškinatės po konflikto, jis nemano, kad kalta esate tik jūs.

9. Jis toleruoja jūsų tėvus, giminaičius ir drauges. Jūs puikiai žinote, kurios draugės jis negali pakęsti, tačiau nekelia ultimatumų nutraukti santykius. Jums akivaizdu, kad jūsų mama ar tėvas peržengia daugelį leistinų ribų, tačiau jis išlieka santūrus. Jis važiuoja į nuobodų tetos gimtadienį tik todėl, kad ji jums yra svarbi.

10. Supažindina su draugais, viršininku ar pavaldiniais. Tik mylimas moteris vyrai ne tik supažindina su savo bičiuliais ar kolegomis, bet ir įtraukia į savo pramogas, reikalus.

Skaitykite daugiau