29 metais jaunesnę tailandietę vedęs Dainius: „Vyras turi būti pavalgydintas, pamylėtas“

Dainiaus Mockevičiaus vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Dainiaus Mockevičiaus vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-14 15:44
AA

Vieni sako, kad meilė trunka trejus metus, o kiti – kad visą amžinybę. Taip pat ir su amžiumi – kai kuriems metai nesvarbūs, o kiti įsitikinę, kad jei tarp poros yra nemažas metų skirtumas, tuomet tai gali būti meilė tik iš išskaičiavimo. Su nė vienu iš šių stereotipų nesutiktų prieš 5 mėnesius kur kas jaunesnę tailandietę vedęs Dainius Mockevičius.

O apie tai, ko lietuvės galėtų pasimokyti iš tailandiečių, jis atvirai papasakojo TV3 laidoje „Prieš srovę“.

Savo širdį ir namų duris įsimylėjęs vyras sutiko atverti dainininkei Miai Pilibaitytei. Ji – ta, kuri iš vyrų geba išgauti net ir didžiausias paslaptis. Tačiau Dainiaus Valentino dienos proga labai kamantinėti nereikėjo. Savo istorija jis mielai dalijosi su visais, o ypač – lietuvėmis moterimis.

Mia ir Dainius Mockevičius / TV3 nuotr.

„Tailandas mane išmokė atsakyti į patį svarbiausią klausimą. Jei į šį klausimą pats sau atvirai atsakai, sekasi viskas. O ypač – meilė. Nesvarbu, kur tu bebūtum – Lietuvoje ar Tailande, ir nesvarbu, kiek tau metų“, – sakė Dainius.

Atsakymas į svarbiausią klausimą, kaip šiandien pasakojo Dainius, jo gyvenimą pakeitė iš esmės. Jau ne vienerius metus jis jaučiasi atradęs savąją aukso gyslą ir versle, tad gyvena nieko nestokodamas. Ir tiek pat savo laiko gali skirti ne tik jaunai žmonai, bet ir hobiams. Pavyzdžiui – sportui.

„Be sporto dabar mane matytumėte visai kitokį. Būčiau storas ir senas, ir, kažin, ar toji žavinga tailandietė būtų manęs paklaususi, ko aš noriu?“ – laidoje „Prieš srovę“ ironiškai klausė jis.

O šiandien su savo mylima tailandiete jie jau susituokę. Kol kas – tik 5 mėnesius, bet, anot Dainiaus, tai – tik pradžia.

Dainius Mockevičius / TV3 nuotr.

„Kai su ja susipažinau, mane protino visi. Sakė, neskubėk, palauk, pažink žmogų. Bet aš paklausiau protingų žmonių tajų. Jie sako, ko laukti? Gyvenimu reikia džiaugtis. Jai pasakiau, kad mes galime turėti 20 puikių metų, o tada ji galės rasti kitą. Ir taip 25 metams mes nusprendėme sukurti šeimą“, – neįtikėtiną istorija pradėjo pasakoti Dainius.

Neverta stebėtis, kad Dainius susižavėjo būtent tailandiete – jau 16 metų jis čia nuolatos atostogauja. Egzotiškajame Tailande Dainiui patinka viskas: žmonės, oras, maistas. O prieš 5 mėnesius Dainius ten susipažino ir su jauna moterimi, kuri šiandien – jau jo žmona.

Su Mo – toks yra jo mylimosios vardas – jiedu susipažino viename Dainiaus draugų vakarėlyje Tailande, ir nuo to laiko tapo neišskiriami. Jie kartu poilsiauja, kartu sportuoja. Būtent čia, Tailande, jiedu iškėlė ir auksu spindinčias vestuves. O kaip į vestuves reagavo Dainiaus mylimosios tėvai, su kuriais vyras yra beveik vienmetis?

Dainiaus Mockevičiaus vestuvių akimirka / Asmeninio archyvo nuotr.

Prisižiūrinčiam Dainiui šiuo metu yra 59-eri, o jo mylimoji netrukus švęs 30-ąjį gimtadienį, tad metų skirtumas tarp poros yra dvigubas. Tačiau svarbiausia, anot vyro, ne amžius. Skyrybas su lietuve anksčiau išgyvenęs Dainius sako, kad žmona iš Tailando – geriausia moteris, kokią tik yra mylėjęs.

„Tailande moteris visuomet pasirūpins, ar tu pavalgei, ar buvo skanu, pasirūpins ir lovos reikalais. Vyras turi būti pavalgydintas, pamylėtas. Tada jis uždirbs šeimai pinigus, nežiūrės į kitas moteris. Toks Tailande yra požiūris į šeimą. Lietuvoje gi patys dažnai matome, kad yra kitaip“, – diskutuoti provokavo Dainius.

Laida „Prieš srovę“ – antradieniais, 20 val. per TV3.