35-ąjį gimtadienį atšventusi Ieva Voveris – apie prabangią vyro dovaną ir laukiančią piligriminę kelionę

Ieva Voveris / LNK nuotr.
Ieva Voveris / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-04 16:20
AA

Šią vasarą nuomonės formuotoja, brangiausių Lietuvos istorijoje vestuvių savininkė Ieva Voveris parskrido į tėvynę atšvęsti 35-ojo jubiliejaus, bet Lietuva Ievą ir jos šeimą pasitiko nesvetingai. Vieną gražią dieną Voveriai ilsėjosi antrame namo aukšte ir išgirdo, kaip atsivėrė lauko durys pirmajame.

Vagišiai čiupo 2022-ųjų laidos „Toyotos“ raktelius ir ėmė bėgti, o vyras – vytis. Išėjusi į gatvę Ieva pamatė ant žemės gulintį žmogų. Pasirodo, vieną iš ilgapirščių, bėgusių per gatvę, partrenkė automobilis. Po kraupių nakties įvykių Ievą ėmė kamuoti nemiga.

„Dabar negaliu miegoti, kiekvienas krebždesys – ir iš karto aš pašoku, baisoka. Gal čia jie grįžo, gal jie atsiuntė kokį nors vyresnį pusbrolį? O gal čia dabar keršys, o gal pamatė, kad aš influencerė? Man minčių milijonas“, – pirmojoje šio sezono KK2 laidoje pasakojo Ieva Voveris.

Ieva jau daug metų Amerikoje, bet prieš emigraciją gyveno Kaune. Po nusikaltėlių išpuolių influencerė prisiminė senojo Kauno baubus. „Kadangi aš pati esu iš Žemųjų Šančių, tai mane ten ir čigonai buvo primušę“, – atviravo Ieva.

Beje, Amerikoje Voverių šeima gyvena viename pavojingiausių miestų – Čikagoje. Vėjų mieste labai sparčiai auga nusikalstamumas. Pavyzdys – šią vasarą per susišaudymą automobilių stovėjimo aikštelėje buvo sužeista dvidešimt žmonių.

Ieva Voveris / LNK nuotr.

„Situacija yra nuo šių metų yra tikrai tragiška. Pavyzdžiui, su brangiom mašinom tai jau geriau nevažiuok į Čikagą, nes išvien jas vagia“, – aiškina Ieva. Kartą nuo Čikagos nusikaltėlių nukentėjo ir pati Ieva. Vagys nuvarė prabangų lietuvaitės sportinį mersedesą.

„Kas keisčiausia, visos vagystės nutinka prieš gimtadienį. Paeitą kartą, artėjant 30-ajam gimtadieniui man iš namų pavogė mašiną su visais makiažais, su rankinukais, su visom kosmetikom, su viskuo. Su ta mano mašina vagys įvažiavo į labai prabangią parduotuvę, su „Gucci“, „Louis Vuitton“ ir t.t. Nieko jiems nepavyko pavogti, nes sulaikė apsauga“, – automobilio vagystę Čikagoje prisiminė Ieva.

Bet šiaip Ievos gyvenimas yra gražus ir spalvotas. Gimtadienio proga vyras Andrius Ievai padovanojo „Bentley“. O dabar, atšventusi 35-ą jubiliejų Ieva savo kojytėmis išeis į tūkstančio kilometrų piligrimę kelionę!

Ieva Voveris / LNK nuotr.

„Aš pati pasiprašiau vyro, kai man bus 35 metai, ar jis galėtų mane išleisti į piligriminę kelionę. O jis: apie ką tu čia, kaip? Aš jam pradėjau pasakoti, kad kiekvieną dieną eini maždaug apie 30 kilometrų, tik su kuprine, kad miegi kiekvieną kartą skirtingoje vietoje. Jis taip paklausė, ar tu to nori, tau to reikia? Sakau, noriu išbandyt save, noriu kažką naujo patirti, tokio visai nepatirto“.

Ieva žygio laukia su nekantrumu. Ir ruošiasi. Kadangi lietuvaitės kasos – 101 centimetro ilgio ir išplauti plaukus užtrunka net 4 valandas, Ieva jas... nusitrumpino.

Ievos Voveris vagysčių, dovanų ir būsimos kelionės apžvalga – laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą, 19.30 val. per LNK.