Į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys: šokiravo jų amžius, gaudynės baigėsi skaudžia nelaime

Į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys / Asmeninio archyvo nuotr.
Į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-28 13:53
AA

JAV gyvenančios influencerės, buvusios „Olialia“ mergaitės Ievos Voveris vasaros viešnagę Lietuvoje apkartino itin nemalonus ir neeilinis incidentas. Vagys, kurie, kaip vėliau paaiškėjo, yra nepilnamečiai, mėgino pavogti jos automobilį. Negana to, ši istorija pasibaigė skaudžia nelaime.

JAV įsikūrusi nuomonės formuotoja Ieva Voveris su vyru Andriumi leisti vasaros grįžo į Lietuvą. Šį apsilankymą gimtinėje moteris tikrai prisimins, tačiau, deja, ne tik iš gerosios pusės. Ketvirtadienio vakarą į namus laužėsi ilgapirščiai – jie bandė pavogti automobilį.

Nemalonią istoriją moteris papasakojo savo instagramo paskyroje, ja sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Voveriai apsistojo kotedžo tipo būste. Kaip pasakojo portalui Žmonės.lt, grįžę iš miesto namo jie pamiršo užrakinti pirmo aukšto laukines duris. Būdami antrame aukšte sutuoktiniai išgirdo, kaip kažkas įbėgo į jų namus ir ėmė rėkti: „va, va, žiūrėk „Toyota“ raktai, imk!“ ​

į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys, gaudynės baigėsi nelaime / Stopkadras

​ Ievos vyras Andrius iškart nubėgo į pirmą aukštą, užklupti jauno amžiaus įsibrovėliai metė raktelį ir puolė bėgti.

„Na čia man tikrai reikia saugumo kamerų. Guliu lovoje ir kažkas įvaro į namus, toks triukšmas, garsas – čiupk raktelius, va, pažiūrėk, „Toyotos“ raktai! Aš pripratus, kad mano Andrius grįžta naktį, bet šiandien jis nedirbo“, – sekėjams pasakojo Ieva.

I.Voveris atskleidė, kad ilgapirščius sutuoktinis puolė vytis. Netrukus moteris pro langą pamatė, kad kažkas guli ant gatvės, atvyko policija, greitoji. Nerimaudama, kad vyras ilgai negrįžta, ir norėdama išsiaiškinti, kas vyksta, Ieva ir pati išėjo iš namų: „Širdis kulnuose, dar taip nėra buvę.“

I.Voveris nuvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad nuo jos vyro bėgantį vieną iš ilgapirščių partrenkė kito žmogaus vairuojamas automobilis. Moteris buvo šokiruota – nukentėjusiam vagiui vos 13 metų. ​

į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys, gaudynės baigėsi nelaime / Stopkadras

​ „Kai vogė mano mašinos raktus, Andrius paklausė – ką jūs čia darote? Tuomet jie kaip šoko į gatvę ir iš karto mašina partrenkė“, – pasakojo Ieva.

Moteris pridūrė, kad 13-metis gyvas, tačiau stipriai sužeistas.

„Jo situacija liūdna, kiek mačiau. Bet gyvas. Daug atvirų lūžių. Kaklo įtvarą įdėjo. Liūdna labai, bet tokių metų eit vogt į namus tikrai yra baisu“, – pasakojo I.Voveris.

Ieva teigė nesuprantanti, kaip jaunuoliams šovė į galvą mintis vogti automobilį: „Kodėl 13 metų vogti mašiną? Buvo mano brangių rankinukų, batų. Nesuvokiu. Tai ką, būtų vairavę jie?“ ​

į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys, gaudynės baigėsi nelaime / Stopkadras

​ Kaip Ieva sakė portalui Žmonės.lt, vagių nusižiūrėta 2022 metų laidos „Toyota“ – jos vyro Andriaus tėčio automobilis.

I.Voveris taip pat parodė, kas liko iš automobilio, kuriuo buvo partrenktas nepilnametis. ​

į Ievos Voveris namus įsilaužė vagys, gaudynės baigėsi nelaime / Stopkadras

​ „Man tų žmonių irgi labai gaila, kurie partrenkė, nes mašinos nuostoliai tikrai nemaži bus.

O vaikinui, kuris ėjo vogti – pamoka ir gyvenimo dovana, kad liko gyvas, nes moteris važiavo dideliu greičiu“, – dalijosi Ieva.

Šis incidentas labai išgąsdino šeimą. Ieva portalui Žmonės.lt atskleidė, kad svarsto keisti gyvenamąją vietą Lietuvoje, nes kitą savaitę vyras Andrius jau grįžta į JAV, o ji su vaikais dar lieka vasaroti gimtinėje.

Tą naktį I.Voveris dar ilgai negalėjo užmigti: „Man vaidenosi, kad krebžda, atrodė, vėl kažkas ateina. Andrius irgi labai blogai miegojo, pamatęs, kaip tą berniuką partrenkė – sako, blemba, jis kokius keturis metrus iššoko į orą.“

Įvykio vietoje liudininkų netrūko. Buvo ir tokių, kurie matė įsilaužimą į Ievos namus.