35-ąjį gimtadienį mininti M.Falcon – apie netekčių metus ir išankstinę dovaną, vardu Elvis

Monica Falcon su mama Giulija ir augintiniu Elviu / Socialinių tinklų nuotr.
Monica Falcon su mama Giulija ir augintiniu Elviu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-16 20:00
AA

Gimtadienio kryptis – Italija. Ir kas gali būti geriau? „Dar ir su geriausia kompanija!“ – priduria Monika Sakalauskaitė-Falcon, spalio 16-ąją savo 35-ąjį gimtadienį mininti su amerikiečiu vyru, mama Giulija Baužienė ir tėčiu. Tiesa, šeimai draugiją kelionėje palaiko ir išankstinė „dovana“ – naujas operos solistės augintinis Elvis.

Tarptautinei operos solistei Monikai Falcon tenka keliauti išties nemažai, tačiau dabar jai draugiją palaiko ne tik vyras, bet ir naujas čihuahua veislės keturkojis draugas Elvis. „Tai buvo tėvelių išankstinė dovana“, – džiaugėsi ji.

Tiesa, šunelio atsiradimo jų šeimoje priešistorė ne tokia linksma. Portalui Žmonės.lt M.Falcon atskleidė, kad šiemet išgyveno netektį – jai teko atsisveikinti su šuneliu, kurį augino 14 metų. Brazilų terjeras sirgo cukriniu diabetu ir galiausiai netikėtai mirė nuo vėžio.

„Tai išgyvenau labai stipriai... Nuo vaikystės auginau šunis, todėl negalėjau gyventi be jo. Tėvai matė, kad buvau labai liūdna. Žinoma, jau ir pati kalbėjau, kad noriu šuniuko, tačiau tėvai užbėgo įvykiams už akių ir neišlaukę gimtadienio padarė staigmeną“, – pasakojo pašnekovė.

Monika Falcon/Asmeninio archyvo nuotr.

Tėvai apgalvojo ir tai, kad Monika daug keliauja, o su didesniu šunimi tai daryti kiek sudėtingiau. „Prie savęs lėktuve galima turėti tik mažą šuniuką, todėl čihuahua veislės šuo puikiai tinka ne tik draugijai, bet ir mano gyvenimo ritmui“.

Nors Moniką Elvį augina tik tris mėnesius, jie jau spėjo kartu pabuvoti Vokietijoje, Turkijoje, Suomijoje, Ispanijoje bei Italijoje. O taip pat jų laukia ir dar viena ilga kelionė į Ameriką.

„Dabar su Elviu visur keliaujame kartu. Neėmiau jo tik į Prancūziją, nes vykome į Disneilendą, o ten neįleidžia šuniukų“, – pridūrė ji.

Monica Falcon su augintiniu Elviu / Socialinių tinklų nuotr.
Monikos Falcon augintinis Elvis / Socialinių tinklų nuotr.

Savo gimtadienį nusprendusi paminėti Italijoje su nauju augintiniu ir visa šeima, Monika Falcon pasirinko Romos kryptį. „Norėjau aplankyti Toskanos regioną, bet nusprendžiau ilgomis kelionėmis visų nekankinti. Taigi apsistosime Romoje ir daugiau nei savaitę keliausime aplink ją“.

Nors tarptautinei operos solistei tenka keliauti išties nemažai, ji pripažįsta, kad darbo gastrolių metu giliau pažinti naujus kraštus kiek sunkiau. Tačiau vos radus laisvą minutę tarp repeticijų, Monika pasakojo visada traukianti jūros link.

„Jei darbuojuosi mieste netoli jūros, būtinai po repeticijų ten nuvažiuoju. Labai padeda ne tik mintims, bet ir kvėpavimui, balsui, – atskleidė operos solistė. – Tokių kelionių metu turiu save saugoti, kad nepervargčiau, nesusirgčiau, nes turiu gerai pasirodyti premjerose ir įvykdyti numatytus kontraktus“.

Monica Falcon su mama Giulija Italijoje / Socialinių tinklų nuotr.

Tiesa, iki šiol dažniausiai į darbo keliones Moniką lydėdavo vyras, o kai jis negalėdavo, dainininkė į kompaniją pasiimdavo mamą. „Vienai keliauti sunku, atiduodi visas jėgas repetuodamas, tad gerai turėti šalia žmogų, kuris gali tau vienaip ar kitaip padėti“, – patikslino ji.

Nors savo santykius M.Falcon laiko po devyniais užraktais, ji nenutyli fakto, kad ją ir jos amerikietį vyrą suvedė operinis dainavimas. Kadangi Monikos mylimasis taip pat operos solistas, jis puikiai supranta jos gyvenimo ritmą.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Monika garsiai pasvarstė, kad jei jos antroji pusė užsiimtų visai kita veikla, kažin, ar galėtų prisitaikyti prie jos nuolatinių kelionių. Džiaugdamasi, kad su vyru sutaria puikiai, Monika prasitarė, kad kartu jiedu dalijasi ne tik gyvenimiškais, bet ir profesiniais patarimais.

„Gerai vienas kitą pažįstame, žinome, netgi kada vienas kito balsas skamba geriausiai ar kaip sumažinti jaudulį prieš lipant į sceną“.

Monica Falcon / Socialinių tinklų nuotr.

Regis, kad Monika ir toliau sėkmingai lipa tarptautinės karjeros laiptais, tačiau apibendrindama pastaruosius metus ji neslėpė, kad teko „ne tik emociškai kilti, bet ir kristi“.

„Tai buvo netekčių metai. Teko atsisveikinti ne tik su mylimu augintiniu... Pasitaikė ir draugų mirčių, – neslėpė ji. – Tačiau nors ir buvo daug skaudžių išgyvenimų, visgi negaliu tik skųstis, nes buvo daug gerų akimirkų. Juk toks ir yra tikras gyvenimas – nuo atradimų iki praradimų. Niekas vietoje nestovi“.

Monica Falcon / Socialinių tinklų nuotr.

Nebesižvalgydama į praeitį, Monika su pilna entuziazmo krūtine pasitinka 35-uosius metus. Nusiteikusi įvairiausioms patirtimis, operos solistė pabrėžė, kad visgi šio skaičiaus nesureikšmina.

„Viskas priklauso nuo to, kaip jautiesi viduje. Nesureiškimu amžiaus jokioje srityje. Jaučiu tik tai, kad su metais tampu išmintingesnė, išmokstu ramiau reaguoti į įvairiais situacijas. Tačiau tik tiek – vidinė energija neblėsta“.

Paklausus, o apie ką gi labiausiai Monika svajoja ir ko palinkėtų sau gimtadienio proga, dainininkė pateikė išties žemišką atsakymą: „Viską turiu, tad labiausiai svajoju ir noriu būti sveika“.

„O jei būsiu sveika, tada galėsiu įgyvendinti savo tikslus ir... svajosiu, svajosiu, svajosiu! Tačiau tai, kaip ir visada, darysiu nesėdint vietoje, o dirbant ir žengiant svarbius žingsnius, kad tų svajonių pasiekčiau“, – baigdama pokalbį su portalu Žmonės.lt sakė Monika Sakalauskaitė-Falcon.

Fotogalerija:

Monika Falcon (31 nuotr.)
+25