4 patarimai, kurių nežinojote apie savaiminį įdegį

Moters figūra. / Fotolia nuotr.
Moters figūra. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-24 19:08
AA

Visos žinome, kad per didelis saulės spindulių kiekis yra pavojingas odai. Todėl kai kurios, norėdamos būti rudos, renkasi savaiminio įdegio priemones. Natūralus savaiminis įdegis – kaip meno kūrinys, su kuriuo moterys linkusios turėti meilės ir neapykantos santykius. „Dove“ prekės ženklo vadovė Kertu-Kai Põldvere dalijasi keturiais naudingais patarimais.

Paruoškite savo odą

Prieš naudojant savaiminio įdegio kremą rūpestingai nušveiskite kūną – nuo galvos iki kojų, tai padarykite likus 24 valandoms iki procedūros. Po dušo ir nepageidaujamų plaukelių šalinimo sudrėkinkite odą losjonu, kurio sudėtyje nėra aliejų. Atkreipkite dėmesį į sausesnę odą turinčias kūno vietas, pavyzdžiui, kelius ir alkūnes, nes jeigu sausa oda nebus gerai sudrėkinta, ji sugers daugiau savaiminio įdegio kremo pigmento ir oda toje vietoje atrodys tamsesnė.

Dažnai odos poros būna atsivėrusios, norint jas „uždaryti“, prieš dengiant priemonę reikia perbraukti veido odą ledo kubeliu – tai padės priemonės likučiams neužsilikti veido porose.

Visada pasidarykite alergijos testą

Vaistiniai preparatai ir menstruacijų ciklas gali daryti įtaką spalvos pakitimams.

Rekomenduojama dieną prieš procedūrą pasidaryti odos reakcijos testą. Dauguma moterų nežino, kad vaistiniai preparatai ir menstruacijų ciklas gali daryti įtaką spalvos pakitimams. Jeigu oda vis dėl to įgavo per tamsų atspalvį, padenkite ją vaikišku kūno aliejumi ir palaikykite apie 10 min. Tuomet nuplaukite šiltu vandeniu.

Geriausia technika

Nepriekaištingos technikos pirma ir vienintelė taisyklė – pradėkite tepti priemonę nuo apačios į viršų, tai padės suteikti odai natūralią spalvą. Tepkite kremą sukamaisiais judesiais, naudokite maždaug po arbatinį šaukštelį kiekvienam užtepimui.

Norint išvengti nepageidaujamų žymių lenkimosi metu, pradėkite kremą tepti nuo kulkšnių ir kilkite iki pečių. Veido zonoje lengvais potėpiais nuo veido vidurio į išorę, pirštų galiukais paskirstykite monetos dydžio priemonės kiekį.

Džiovinimas ir priežiūra

Norėdamos pagreitinti išdžiūvimo laiką naudokite plaukų džiovintuvą su šalto oro funkcija. Kai priemonė visiškai išdžius, padenkite pažastis, alkūnes ir kelius vaikiška pudra – taip išvengsite nelygaus priemonės pasiskirstymo.

Įdegis išliks ilgiau, jei naudosite švelnius prausiklius ir intensyviai drėkinsite odą specialiomis drėkinimo priemonėmis.