5 patarimai, kaip greitai ir lengvai užsiauginti priešų

Konfliktas / Vida Press nuotr.
Konfliktas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2015-08-28 09:21
AA

Kiekvienas stiprus žmogus tokių turi. Jei ir jums jų reikia, perskaitykite mūsų rekomendacijas. Jei nereikia – irgi perskaitykite. Ir elkitės priešingai.

1. Demaskuokite visų klaidas. Taisykite bosę, kuri ne taip taria „Christian Louboutin“, vakaro šeimininkę, vietoj desertinių šakučių padėjusią šaukštelius, ir visą gyvenimą priminkite seseriai, kad jos kūno spalvos pėdkelnės, kurias mūvėjo per išleistuves universitete, per daug blizgėjo. 

2. Sakykite tik tiesą (savo tiesą). Jūsų skonis – vienintelis teisingas. Nepraleiskite progos priminti, kad negalite pakęsti Angelinos Jolie, žagarėlių, vyrų, geriančių likerį, ir tamsuolių, žiūrinčių rusiškas komedijas. (Jūs – kitaip nei jie – cituojate tik „Bulvarinį skaitalą“ ar „Kovos klubą“.)

3. Viskuo abejokite ir visus įtarinėkite. Perklausa: „Iš kur jūs žinote?“ – gali puikiai sumenkinti bet kokias idėjas. Dar žmonės dievina girdėti klausimus: „Kodėl jūs taip manote?“, „Ar galite tai įrodyti?“, „Kokiais šaltiniais remiatės?“, „Ar jūs esate tikras?“

4. Niekam nesišypsokite (ypač be regimos priežasties) ir išmokite nutaisyti žvilgsnį: „Aš jus kiaurai permatau.“ Artimieji, kolegos ir pažįstami labai mėgsta, kai į juos žvelgiama taip. 

Arogantiška moteris / Vida Press nuotr.

5. Nesivarginkite atsiminti, kuo vardu jūsų pašnekovai. Kalbėdamos žiūrėkite ne į akis, o kažkur pro ausį ir tiesiai į sieną. Dabartinę administratorę vadinkite buvusios vardu, Arūną painiokite su Artūru, o svarbiausia – niekada neatsiprašinėkite už tokį elgesį.