5 rašytojo Paulo Coelho patarimai, kurie pravers visiems

Rašytojas Paulo Coelho / Shutterstock nuotr.
Rašytojas Paulo Coelho / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-07 09:00
AA

Paulo Coelho „Alchemikas“ vis dar viena skaitomiausių knygų pasaulyje. Mums atrodo, kad rašytojui viskas sekėsi tarsi per sviestą. Tačiau jam teko ir nudegti, todėl norintiems pasiekti savo tikslų, jis turi keletą patarimų.

Kai Paolo Coelho parašė ir išleido „Alchemiką“, pirmasis jo leidėjas sumaišė knygą su purvais, nes pardavimai buvo prasti. Laimei, jis nepasidavė ir rado kitą leidėją, kuris labiau juo tikėjo.

Kai Paolo Coelho parašė ir išleido „Alchemiką“, pirmasis jo leidėjas sumaišė knygą su purvais, nes pardavimai buvo prasti. Laimei, jis rado kitą leidėją.

„Alchemikas“ skatina žmones permąstyti savo vertybes, gyvenimo tikslą.

Veiksmas – pirmasis žingsnis sėkmės link

Sėkmė neateis, jei nesiimsite reikiamų veiksmų. Be to, imtis veiksmų – vienintelis ir patikimas būdas mokytis. Jūs galite mokytis ir skaityti daugiau, klausytis autoritetų, bet jei nesiimsite jokių veiksmų, galite pamiršti sėkmę. Sėkmė ateis tada, kai savo tinkamas žinias paversite veiksmais.

Savo silpnybes kompensuokite stipriosiomis savybėmis

Visi turime savo stipriąsias savybes ir trūkumus. Ir kartais gali atrodyti, kad nieko nesugebame, nemokame, nesame verti. Tačiau tokias mintis būtina vyti į šalį ir atkreipti dėmesį, kiek turime stipriųjų savybių. Užuot susitelkę į silpnumą, išryškinkite savo stipriąsias charakterio savybes, talentus, gebėjimus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šių laikų dvasinis mokytojas pataria, kaip pakeisti savo gyvenimą per 33 dienas

Judėjimas / Vida Press nuotr.

Būkite atkaklūs

„Alchemike“ yra citata: „Kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą. Nesvarbu, kas tu esi ir ką veiki, jei ko nors tikrai nori, šis tavo troškimas yra gimęs Pasaulio Sieloje. Jį įvykdyti ir yra tavo misija žemėje.“ Tad jei tikėsite, būkite atkaklūs, visa aplinka, žmonės, aplinkybės jums padės. Tik svarbu nenuleisti rankų.

Atmetimas gali būti naudingas

Gyvenime patiriame daug atmetimo: norėdami įsidarbinti, turime nueiti į daugybę darbo pokalbių, siekdami rasti antrąją pusę, tenka pabučiuoti ne vieną varlę, atmeta mūsų idėjas, nesutinka su mintimis ir pan.

Paulas ne kartą pasakojo istoriją, kaip jis publikavo keletą savo eilėraščių viename respektabiliame žurnale.

Tačiau užuot sulaukęs liaupsių, patyrė fiasko. Iš pradžių situaciją jis priėmė labai asmeniškai, išgyveno dėl atmetimo, neįvertinimo. Tačiau šis atmetimas privertė ir padrąsino jį siekti tapti geresniu. Tad atminkite, kad atmetimas gali būti labai jums naudingas, kad pasiektumėte didingesnių dalykų.

Gauti gerą darbą nebūtinai reiškia sėkmę

Tie, kurie dirba didelėse, sėkmingose įmonėse mums savaime atrodo sėkmingi, laimingi ir pasiekę viską, ko įmanoma norėti. Tačiau gauti darbą, už kurį mokami dideli pinigai, nebūtinai reiškia sėkmę. Jei atidžiau pažvelgtumėte, verslininkų veidai dažnai yra susirūpinę, nelaimingi, jiems trūksta laiko, miego, buvimo su artimaisiais, nes jie, dirbdami, mūsų akimis, puikų darbą, atsisako savęs, asmeninio gyvenimo. Tačiau kai žmogus suvokia tikrąsias vertybes, pinigai būna ne pirmoje, ar antroje vietoje. Kaip rašome „Alchemike“, pinigai retai kada išgelbsti gyvybę. Daryti tai, kas patinka, – štai kas yra laimė ir dovana, kurią gauna nedaugelis.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!