7 mitai apie seksualumą

Aistra / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Būtų labai paprasta ir neįdomu gyventi, jei visiems žmonėms patiktų tie patys dalykai. Todėl mes rengiamės skirtingais drabužiais, mėgstame ne tokį patį maistą ir net ilsimės labai nevienodai. Tačiau kai kalba pakrypsta apie intymius reikalus, daugelis net nesusimąsto, kad kas vienam atrodo seksualu, gali būti visai nepriimtina kitam.

Moterys siekdamos grožio idealų ar pirkdamos seksualius drabužėlius dažnai vadovaujasi paplitusiais stereotipais ar reklamos įpirštais vaizdiniais ir nesusimąsto, kad jų gyvenimo vyrai gali visai nesižavėti stringais ar raudonais lūpų dažais.

Pateikiame populiariausių stereotipų sąrašą:

Storas lūpų dažų ar blizgesio sluoksnis gali būti priežastis, kodėl jis nesiryžta spontaniškam bučiniui.

1. Dažytos lūpos. Nors reklamose tai atrodo itin viliojančiai, tačiau tikrame gyvenime būtent storas lūpų dažų ar blizgesio sluoksnis gali būti priežastis, kodėl jis nesiryžta spontaniškam bučiniui. Ne tik jų kvapas gali nepatikti. Mintis, kad teks ragauti neaiškios konsistencijos ir skonio priemonę, daugeliui vyrų yra atgrasi.

2. Didelė krūtinė. Daugelis moterų norėtų didesnės krūtinės ir su pavydu nužvelgia tas, kurios dėvi C ar D dydžių liemenėles. Tačiau patrauki yra krūtinės forma, ne jos dydis. Netinkamai parinkta liemenėlė, nudribusios krūtys nėra tas vaizdas, kuris žadintų vyrų vaizduotę. Ir priešingai, net nedidelės, bet standžios, dailios krūtys gali kaitinti kraują.

3. Šviesūs plaukai. Nors tradiciškai blondinės vadinamos vyrų viliokėmis, tačiau tamsiaplaukės ar raudonplaukės gali jaustis ne kiek ne prasčiau. Vešlūs, sveiki plaukai, išraiškingi antakiai gali intriguoti daug labiau nei išblyškęs veidas, apsuptas šviesiomis, aptriušusiomis sruogomis. Todėl verčiau rūpinkitės, kad plaukai būtų sveiki ir žvilgantys. Šviesūs, bet pažeisti tikrai neatrodys nei patraukliai, nei gražiai.

4. Aukštakulniai. Dėvint batelius ar basutes aukšta pakulne, pakinta visa moters laikysena, išryškėja krūtinė ir klubai, kojos atrodo ilgesnės. Kažin, ar atsiras vyras, kuriam toks vaizdas nepatiks.

Tačiau, atsargiai! Aukitės aukštakulnius ten, kur galėsite drąsiai žingsniuoti nebijodama suklupti. Jei susiruošėte į parką ar pasivaikščioti senamiesčio grindiniu, tikėtina, kad teks nepatogiai stypčioti ant pirštų galiukų ir užuot pasimėgavus pasimatymu, abu būsite susirūpinę patogaus kelio paieškomis. Net į draugės vestuves įsimeskite patogius žemakulnius, nes gana apgailėtinai atrodo, kai moterys negali atsipalaiduoti per šventę tik todėl, kad grindinys nelygus, o bateliai – įpareigojantys.

5. Kelnaitės su juostele arba stringai. Nors iki šiol tai yra seksualių apatinių sinonimas, tačiau daugelis moterų jų nemėgsta, nes jos yra ne tik nepatogios, bet ir nehigieniškos, ypač per karščius. Galite drąsiai rinktis sau mielus modelius, juk svarbu, kad jaustumėtės gerai ir savimi pasitikinti!

Ne tik moterys, bet ir vyrai yra pasiskirstę į dvi stovyklas – vieni žavisi plonyte juostele, kiti niekaip negali suprasti, kodėl tai gražu, ar juo labiau seksualu. Nesidrovėkite paklausti, ką mano jūsų išrinktasis!

6. Raudona spalva. Kaip ir kelnaitės su juostele, taip ir spalvos, yra labai individualus pasirinkimas. Priklausomai nuo vyro ar moters temperamento, vienų žvilgsnį traukti gali raudoni, kitų juodi ar balti apatiniai. Violetiniai ar oranžiniai irgi turi savo gerbėjų. Atraskite savąsias spalvas!

7. Juokas. Nuoširdus garsus juokas gali priversti stipriau plakti vyro širdį. Bet… gali ir būti ta priežastis, kodėl jis nuspręs, kad jūs niekaip negalite būti pora. Todėl nesistenkite vyrų sužavėti dirbtiniu juoku, galite pasiekti priešingą rezultatą. Tačiau jei iš prigimties esate kvatoklė – nevaržykite savęs. Jei jam nepatinka ar yra atstumiantis jūsų nuoširdus juokas, vadinasi nederėsite ir kitose srityse.

Skaitykite daugiau