7 priežastys, kodėl turėtumėte apsipirkti internetu

Moteris perka internetu / Fotolia nuotr.
Moteris perka internetu / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-03 12:00
AA

Rodos, kad internetu netrukus galėsime įsigyti viską – šiuo metu vis daugiau žmonių tokiu būdu užsisako maisto produktus, nuomojasi automobilį, moka už komunalines paslaugas ar perka drabužius. Tad jei dar dėl kažkokių priežasčių nedrįstate apsipirkti internetu, pateikiame keletą argumentų, kodėl turėtumėte bent pabandyti.

1. Taupo laiką ir leidžia palyginti prekes

Apie galimybę neišėjus iš namų, vos keliais mygtukų paspaudimais, įsigyti madingą, dar į Lietuvos parduotuves neatkeliavusią palaidinę, mūsų mamos galėjo tik pasvajoti.

Apsiperkant internete mūsų neriboja parduotuvių darbo laikas, galime labai greitai palyginti prekes keliose parduotuvėse vienu metu, greitai sužinoti apie akcijas ir kitus specialius pasiūlymus.

O mums visa tai ranka pasiekiama. Ir per labai trumpą laiką. Juk apsiperkant internete mūsų neriboja parduotuvių darbo laikas, galime labai greitai palyginti prekes keliose parduotuvėse vienu metu, greitai sužinoti apie akcijas ir kitus specialius pasiūlymus. Tai ypač patogu mažus vaikus auginančioms mamoms.

2. Padeda rasti geriausią kainos pasiūlymą

Apsipirkinėjant įprastose parduotuvėse, prekių paieška už geriausią kainą užima pakankamai daug laiko. Jei laiko daug nėra – paprastai čiumpame norimą prekę, nors galvoje knibžda klausimas, ar nebūtų buvę kitoje parduotuvėje pigiau. O internete šiuo klausimu atsiveria kur kas platesnės galimybės – šiandien sukurta daugybė tinklalapių bei mobiliųjų programėlių, kur galite palyginti visuose prekybos centruose, elektronikos ar buities, taip pat ir maisto parduotuvėse esančias kainas. Taip nepermokėsite ir sutaupysite.

3. Galimybė apsipirkti bet kur ir bet kada

Nesvarbu ką veikiate ir kur esate – prižiūrite mažą vaiką, keliaujate ar laukiate autobuso stotelėje – apsipirkti internete tereikia išmaniojo telefono ar planšetės. Pastarosios šiam reikalui itin patogios – naujausi jų modeliai yra labai lengvi, kompaktiški, o ekranai paprastai pakankamai dideli patogiai apžiūrėti prekes. Kai kurios planšetės netgi yra atsparios vandeniui ir dulkėms, o jų ekranai išlieka ryškūs net ir šviečiant ryškiai saulei. Taigi, užsisakyti naują porą batų galite net ir gulėdamos paplūdimyje.

Mergina atostogauja. / Fotolia nuotr.

4. Vietoje konsultantų – vartotojų rekomendacijos

Kiekvienoje parduotuvėje mes susiduriame su konsultantais, kurie kartais tampa pernelyg įkyrūs siekdami įsiūlyti vieną ar kitą prekę. Jei jums tai nelabai patinka, apsipirkdami internetu to tikrai išvengsite. Vis dėlto jeigu nesijaučiate užtikrinta dėl prekės kokybės, paskaitykite internetinėje parduotuvėje esančius atsiliepimus arba apsilankykite specialiuose puslapiuose, kurie skirti diskutuoti apie tam tikrus produktus. Kartais paprastų žmonių atsiliepimai atrodo kur kas patikimesni negu saldžios konsultanto kalbos!

TAIP PAT SKAITYKITE: Apsipirkimas dėvėtų rūbų parduotuvėse – sąmoningumo požymis

5. Didesnis pasirinkimas

Kiekvienas pasakys, kad internetinėje erdvėje atsiveria neribotos galimybės: jūs galite pirkti ne tik iš elektroninių Lietuvos parduotuvių, bet ir iš viso pasaulio. Jau po kelių savaičių galite turėti iš kito pasaulio galo produktą, kurio Lietuvoje nė su žiburiu nerasite. Ir tai – vos kartą prisėdus prie kompiuterio. Be to, vienoje vietoje galite rasti keletą prekės ženklų, o tai paprastoje parduotuvėje retai įmanoma.

6. Mažiau neapgalvoto apsipirkimo

Pirkdami parduotuvėse neretai esame maloniai kalbinami konsultantų, kurie neklausinėja, ar prekė tinka, patinka, galbūt dar ką nors rekomenduoti ir pan.

Tokių aplinkybių veikiami žmonės dažnai įsigyja daiktų iki galo gerai neapgalvodami, reikia jų, ar ne. Pradeda galvoti, kad geriau pirkti dabar, nes vėliau neturės laiko atvažiuoti, nenorės laukti eilių ir pan. Pirkimas internetu nesukelia tokio streso: galite ramiai pagalvoti, pasvarstyti, ar daikto tikrai reikia.

7. Itin patogu tiems, kuriuos kamuoja agorafobija

Nors šią fobiją turinčių žmonių skaičius nėra labai didelis, tačiau žmonių, kurie šiaip nemėgsta būti viešumoje, stumdytis eilėse, maloniai šypsotis pardavėjai, yra nemažai. Ką jau kalbėti apie tuos, kurie išties paniškai bijo viešų erdvių ir kuriems yra diagnozuota agorafobija – jiems eiti į parduotuvę tikra kančia (gali alpti, dūsti, ištikti panikos priepuolis ir pan.). Perkant internetu tokio susidūrimo su žmonėmis išvengiama, o apsipirkimas gali tapti net malonia veikla, kas iki tol žmonėms, kenčiantiems nuo viešų vietų fobijos, buvo neįsivaizduojama.

TAIP PAT SKAITYKITE: Planuojate kelionę? Nakvynės ieškokite internetu