79-erių Robertui De Niro gimė septintas vaikas: žinią atskleidė netikėtai

Robertas De Niro / „Scanpix“/AP nuotr.
Robertas De Niro / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-09 17:43
AA

79-erių aktorius Robertas De Niro – jau septynių vaikų tėvas. Kad sulaukė dar vienos atžalos, netikėtai paaiškėjo interviu metu.

Robertas De Niro šią savaitę paskelbė, kad jam gimė dar vienas vaikas.

Naujiena paaiškėjo netikėtai, kai aktorius davė interviu „ET Canada“ žurnalistei. Pastaroji filmo „Krikštatėvis 2“ žvaigždės pasiteiravo, ką reiškia būti šešių vaikų tėvu. Tuomet Robertas De Niro patikslino, kad turi ne šešis, o septynis vaikus, mat pasaulį ką tik išvydo dar viena jo atžala.

„Man neseniai gimė kūdikis“, – pranešė Holivudo žvaigždė.

Robertas De Niro / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, aktorius neatskleidė nei kūdikio vardo, nei lyties. Neaiški ir vaiko mamos tapatybė, nors, kaip rašo dailymail.co.uk, pastaruoju metu vyras poruotas su kovos menų instruktore Tiffany Chen. Jie buvo nufotografuoti susikibę rankomis dar 2022 metų liepos mėnesį.

Negana to, šių metų kovą dėmesį patraukė suapvalėjęs Tiffany pilvukas. Tuo metu moteris pastebėta su aktoriumi išeinanti iš Kalifornijoje esančio italų restorano „Giorgio Baldi“.

Robertas De Niro / „Scanpix“/AP nuotr.

Roberto De Niro atstovas portalui dalymail.co.uk patvirtino, kad aktorius interviu metu nesuklydo – jis iš tiesų turi jau septynis vaikus.

Duodamas interviu apie tėvystę, aktorius svarstė, kad tėtis turi būti mylintis vaikus, bet prireikus – ir griežtas jiems.

„Nemėgstu nustatinėti taisyklių ir panašiai. Bet kartais tiesiog nėra kito pasirinkimo. Manau, bet kuris iš tėvų pasakytų tą patį“, – „ET Canada“ teigė Robertas De Niro.

Robertas De Niro / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Primename, kad 2018-aisiais Holivudo išsiskyrė su žmona Grace Hightower, kurią buvo vedęs 20 metų. Jiedu susilaukė dviejų vaikų – Ellioto ir Helen.

Dar dviejų vaikų – Drenos ir Raphaelo – Robertas De Niro susilaukė su ankstesne žmona Diahnne Abbott.

Aktorius taip pat yra dvynukų Aarono ir Juliano tėvas. Juos aktoriui pagimdė buvusi mylimoji Toukie Smith.