„8 Kambarys“ koncerte – tarptautinis svečių desantas ir išskirtinis dėmesys Ukrainai

„8 Kambarys“ / Augustino Grikio nuotr.
„8 Kambarys“ / Augustino Grikio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-07 10:52
AA

Jau šį penktadienį įspūdingą koncertą Vilniuje surengs populiariausia šalyje hiphopo grupė „8 Kambarys“. Gruodžio 9-ąją dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyksiančiame šou scenoje pasirodys ne tik „8 Kambarys“, bet ir Vidas Bareikis, Niko Barisas, tadtheartist, choras „Ave Vita“. Be to, šįkart išskirtinis dėmesys bus skirtas Ukrainai – koncerte išskirtinės viešnios teisėmis dalyvaus Lietuvoje gyvenanti ukrainietė Elizaveta Izmalkova, atliksianti naujai suskambėsiančią roko grupės „Okean Elzy“ dainą.

„8 Kambarys“ – „Tau taip atrodo“:

„Be mūsų gerų draugų Niko Bariso ir Vido Bareikio, kurie jau seniai yra tapę šeimos nariais ir be kurių nepraeina nė vienas svarbus koncertas, šįkart turėsime ir kitų svečių. Scenoje žiūrovai matys tadtheartist, šokėją Stefaniją Nosovaitę, chorą „Ave Vita“ ir Lietuvoje gyvenančią Elizavetą Izmalkovą“, – sako dueto „8 Kambarys“ nariai Talaz ir Corsalis.

„8 Kambarys“ / Augustino Grikio nuotr.

„8 Kambarys“ gerbėjams ruošia įspūdingą šou, kurį kuria kartu su daugybę tarptautinių apdovanojimų laimėjusiu režisieriumi Sauliumi Baradinsku. Didžiulį pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje pelnęs menininkas rūpinasi grupės koncerto scenarijumi ir eiga. Renginio apšvietimu rūpinasi lyderiaujanti šviesos ir scenografijos sprendimų studija „AB Light“.

„Koncerte skambės ir plačiai žinomi hitai ir dainos, be kurių mūsų klausytojai neįsivaizduoja mūsų grupės. Bus pilnas spektras kūrinių – nuo meilės dainų iki trankaus vakarėlio. Be to, programoje turėsime netikėtą staigmeną, tačiau visų kortų neatskleisime – tikrai bus netikėtumų“, – gerbėjus į savo koncertą kviečia dueto „8 Kambarys“ nariai Talaz ir Corsalis.

„8 Kambarys“ / Augustino Grikio nuotr.

Jau šį penktadienį nepakartojamą šou surengsianti grupė „8 Kambarys“ visų staigmenų atskleisti neketina, tačiau patvirtino, kad būtent šiame koncerte atskleis datą, kada bus išleistas trečiasis albumas, kurį duetas įrašinėjo pastaruosius dvejus metus.

„8 Kambarys“ – „Tyloj“:

Ypatinga grupės „8 Kambarys“ koncerto viešnia Elizaveta Izmalkova. Nuo 2014-ųjų metų, kai Rusija užpuolė Ukrainą, Lietuvoje gyvenanti ir besimokanti ukrainietė tapo žinoma po to, kai kartu su trimis šimtais lietuvių uždainavo žinomą Ukrainos liaudies dainą „Oi u luzi chervona kalyna“. Vaizdo įraše įamžinta sutartinė, kurią lydi protestų prieš Rusijos invaziją vaizdai, nepaliko abejingų. Dueto „8 Kambarys“ koncerte pasirodysianti Elizaveta Izmalkova atliks legendinės Ukrainos roko grupės „Okean Elzy“ dainą „Obiymy“ (liet. k.: „Apkabink“).

Bilietus į grupės „8 Kambarys“ išskirtinį koncertą Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose.