82-ejų aktorė M.Margolyes apsinuogino „Vogue“: „Niekada nesigėdijau, kad esu homoseksuali“

Miriam Margolyes / Vida Press ir „Vogue“ viršelio nuotr.
Miriam Margolyes / Vida Press ir „Vogue“ viršelio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-06-14 21:35
AA

„Hario Poterio“ žvaigždė, aktorė, LGBTQ+ bendruomenės narė Miriam Margolyes (82) nustebino net ir daug ko mačiusius – nusimetusi drabužius, ji apsinuoginusi pozavo britų „Vogue“ viršeliui. Tapusi leidinio žvaigžde, moteris prabilo apie santykį su savo kūnu ir atskleidė, kad jai bus atlikta širdies operacija.

Aktorė Miriam Margolyes gerbėjus pribloškė kaip viena netikėčiausių britų „Vogue“ viršelio žvaigždžių, pozavusi atviroje fotosesijoje kasmetiniam žurnalo „Pride“ numeriui.

Nepaisant pasitikėjimo savimi kupinų nuotraukų, Miriam interviu prisipažino, kad jai sunku pamilti savo kūną. „Man patinka mano veidas. Manau, kad mano veidas yra malonus, šiltas, atviras, tačiau aš nemėgstu savo kūno... Nekenčiu savo didelės krūtinės, nusmukusio pilvo ir trumpų kojų. Man tai nepatinka. Tačiau stengiuosi, kad viskas būtų kuo geriau. Reikia“, – atvirame interviu „Vogue“ sakė ji.

Aktorė taip pat atskleidė, kad netrukus jai bus atlikta širdies operacija, kurios metu jai bus įdėtas stentas, rašo „Daily Mail“. Nepaisant to, ji tvirtino, kad operacijos visai nebijo.

„Kai esi jaunas, niekada negalvoji apie mirtį. Iš esmės galvoji tik apie pasimylėjimą. Dabar aš daug galvoju apie mirtį. Kiekvieną rytą atsikėlusi džiaugiuosi, kad išaušo dar viena diena, kurios galbūt nesitikėjau“.

M.Margolyes taip pat kalbėjo apie tai, kaip jaunystėje tėvams prisipažino esanti homoseksuali. Aktorė pasakojo, kad tai juos „įskaudino“, o motina privertė ją prisiekti, kad daugiau niekada neturės lytinių santykių su kita moterimi.

Miriam Margolyes / Vida Press nuotr.

Aktorė neslėpė, kad dar 1966-aisiais, kai homoseksualumas vis dar buvo neteisėtas, ji niekada nejautė gėdos dėl to, kad ją traukia moterys.

„Niekada nesigėdijau, kad esu homoseksuali. Žinojau, kad tai nėra nusikaltimas, nes tai buvau aš. Aš negalėjau būti nusikaltėlė“, – sakė ji.

Miriam prisijungė prie daugybės LGBTQ+ bendruomenės žvaigždžių, įskaitant Ncuti Gatwa, Janelle Monae ir Bella Ramsey, pozuojančių „Vogue“ liepos mėnesio leidiniui, kuriame daugiausia dėmesio skiriama džiaugsmui mylėti tai, ką nori.

Britų „Vogue“ liepos mėnesio numerį bus galima parsisiųsti nuo birželio 20 d.