83-ejų Alas Pacino išsiskyrė su 29-erių mylimąja: skyrybos – praėjus 3 mėnesiams po vaiko gimimo

Alas Pacino, Noor Alfallah / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Alas Pacino, Noor Alfallah / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-07 09:34
AA

Nutrūko aktoriaus Alo Pacino (83) ir iš turtingos kuveitiečio ir amerikietės šeimos kilusios gražuolės Noor Alfallah (29) santykiai. Pranešama, kad moteris siekia, jog prieš kelis mėnesius gimusio jųdviejų vaiko globa atitektų jai.

Alas Pacino išsiskyrė su daugiau nei 50 metų už jį jaunesne mylimąja Noor Alfallah. Po skyrybų pastaroji pateikė prašymą, kad jųdviejų trijų mėnesių sūnaus Romano Alfallaho Pacino globa atitektų jai, rašo dailymail.co.uk.

Alas Pacino / AFP/„Scanpix“ nuotr.

29 metų N.Alfallah pateikė teisinius dokumentus Los Andžele, prašydama visiškos fizinės kūdikio globos ir pridūrė, kad nori, jog 83 metų aktorius turėtų „pagrįstas priežastis susitikimams su sūnumi“, trečiadienį pranešė „The Blast“, susipažinęs su teisiniais dokumentais.

Anot minėto leidinio, Noor teismui teigė, kad yra pasirengusi suteikti kino veteranui galimybę kartu spręsti su sūnaus švietimu, religija, gydymu susijusius klausimus.

Noor Alfallah / Vida Press nuotr.

N.Alfallah taip pat pateikė dokumentą, pavadintą „savanorišku tėvystės pareiškimu“, kurį ji ir A.Pacino pasirašė praėjus šešioms dienoms po to, kai susilaukė sūnaus. Dokumente, kurį dar pasirašė trečioji šalis liudytoja, pripažįstama A.Pacino tėvystė vaiko atžvilgiu. N.Alfallah teisiniuose dokumentuose teigė, kad vaiko susilaukė Kalifornijoje po „lytinių santykių“ su aktoriumi.

Pasak „The Blast“, moteris prašo, kad A.Pacino apmokėtų jos advokato išlaidas ar kitus su byla susijusius mokesčius. Visgi konkreti alimentų vaikui suma teismo dokumente nenurodyta.

Minėto leidinio teigimu, bylos teisiniuose dokumentuose pabrėžiama, kad „teismas gali priimti nutartis dėl vaiko išlaikymo be papildomo pranešimo kuriai nors iš šalių“.

Taip pat teigiama, kad nėra jokių įrodymų, jog A.Pacino būtų paprieštaravęs kuriam nors iš prašymų.

Alas Pacino / „Scanpix“ nuotr.

A.Pacino ir N.Alfallah romaną užmezgė 2022-ųjų balandžio mėnesį, o 2023-iųjų birželio 6 dieną Los Andžele porai gimė sūnus. Tiesa, filmų „Žmogus su randu“ ir „Krikštatėvis“ žvaigždei tai toli gražu ne pirmoji atžala: vyras taip pat yra dvynių Olivios ir Antojo Jameso (22), kurių susilaukė su kino žvaigžde Beverly D'Angelo, ir dukters Julie (33), kurią pagimdė vaidybos trenerė Jan Tarrant, tėvas.

N.Alfallah anksčiau buvo užmezgusi romanus su „Rolling Stones“ ikona Micku Jaggeriu ir milijardieriumi Nicolas Berggruenu.