A.Jagelavičiūtė į madų šou atvyko kaip nuotaka: greta – kaukėtas „jaunikis“ L.Gricius

Agnė Jagelavičiūtė ir Lukas Gricius / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ketvirtadienio vakarą viena garsiausių šalies drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė „Tech Park“ erdvėje, įsikūrusioje Sapiegų parke, pristatė jubiliejinę savo kolekciją. Madų šou nepraleido visas būrys garsenybių, tarp kurių – ir stilistė, nuomonės formuotoja Agnė Jagelavičiūtė.

It nuotaka pasipuošusi Agnė Jagelavičiūtė tiesiog kaustė aplinkinių žvilgsnius. Į A.Kuzmickaitės mados šou susirinkusiems fotografams stilistė pozavo kartu su fotografu Luku Griciumi, šventiniam vakarui taip pat pasirinkusiu neįprastą „jaunikio“ įvaizdį.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt A.Jagelavičiūtė neslėpė – išskirtiniam A.Kuzmickaitės mados šou ji kruopščiai ruošėsi.

„Labai stengiausi. Agnės kūryba yra wow, tai norisi taip ir atrodyti“, – sakė ji.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Agnės Kuzmickaitės kolekcijos svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Paklausta, kodėl mados renginiui pasirinko nuotakos įvaizdį, A.Jagelavičiūtė tik nusišypsojo.

„Mes gyvename tokiame pasaulyje, kuriame sąvokos yra labai susimaišiusios. Jums atrodo, kad aš vilkiu vestuvinę suknelę, o gal aš vilkiu išleistuvių suknelę. Šiuolaikiniame pasaulyje reikia kuo mažiau štampų“, – apie savo įvaizdį kalbėjo Agnė.

Agnės Kuzmickaitės kolekcijos svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

A.Kuzmickaitės mados šou pasirodžiusi A.Jagelavičiūtė atskleidė jau seniai besižavinti ne tik šios dizainerės kūryba, bet ir jos asmenybe.

„Dizaineriai, kurie visada palaiko pulsą su savo mados šou, jie yra patys gerbiamiausi. Agnė sistemingai kiekvienais metais rengia savo parodymus, o tai reikalauja labai daug pinigų, labai daug darbo. Ji nesako, ai, nėra pinigų ir nedarome. Ne, ji dirba sistemingai. Ji tikrai yra viena iš keleto dizainerių, kurie palaiko mados šou idėją“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo A.Jagelavičiūtė.

Stilistė pridūrė, kad iš A.Kuzmickaitės įkvėpimo galėtų pasisemti daugelis.

„Agnė yra visokia, ją gali vadinti ir menininke, ir fyfa. Ji tikrai neįsižeis, jei aš ją taip pavadinsiu. Tuo labiau, kad ne tik kūryba, bet ir Agnės mokslinis kelias labai įkvepia. Ji tikrai gali padaryti viską, ką tik nori“.

Fotogalerija:

Agnės Kuzmickaitės jubiliejinės kolekcijos pristatymo svečiai (56 nuotr.)
+50

Ketvirtadienio vakarą viena žymiausių Lietuvos drabužų dizainerių Agnė Kuzmickaitė pristatė jubiliejinę, jau dešimtąją, asmeninę pret-a-porter kolekciją. Joje – ne tik rugsėjį Londono mados savaitės programoje pristatyti modeliai, bet ir dar niekur neregėtos naujienos bei įspūdingiausi drabužiai iš ankstesnių kolekcijų.

A.Kuzmickaitė savo kūrybą kasmet pristato ne tik įspūdinguose šou, bet ir nuosekliai dalyvauja užsienio mados renginiuose – kurtus drabužius dizainerė yra pristačiusi mados renginiuose Milane, Paryžiuje, Kyjive, Berlyne, Rygoje ir, žinoma, Londone, kur per paskutinius ketverius metus gyvai ir video formatu Londono mados savaitės renginiuose kolekcijas pristatė net penkis kartus.

Fotogalerija:

Agnės Kuzmickaitės jubiliejinės kolekcijos pristatymas (84 nuotr.)
+78
Skaitykite daugiau