A.Jagelavičiūtės gedi buvęs mylimasis O.Koršunovas: pasidalijo iškalbinga žinute

Agnė Jagelavičiūtė ir Oskaras Koršunovas  / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Oskaras Koršunovas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-30 08:37
AA

Trečiadienį staiga mirus stilistei, nuomonės formuotojai Agnei Jagelavičiūtei, socialiniuose tinkluose pažiro šimtai įrašų ir žinučių, kuriomis jos draugai, kolegos ir kiti gyvenimo kelyje sutikti žmonės dalijosi prisiminimais. A.Jagelavičiūtės atminimą pagerbė ir buvęs jos partneris, režisierius Oskaras Koršunovas.

Ketvirtadienio vakarą buvęs Agnės Jagelavičiūtės mylimasis Oskaras Koršunovas savo feisbuko paskyroje pasidalijo lakonišku, tačiau reikšmingu įrašu.

„Sudie, meile...“, – rašė Oskaras Koršunovas, pagerbdamas jos atminimą ir juos siejusį ryšį.

Režisierius Agnę prisiminė ir nuotraukomis – jis pasidalijo dvylika kadrų, darytų jų draugystės laikotarpiu.

Agnė Jagelavičiūtė ir Oskaras Koršunovas jausmus vienas kitam puoselėjo 2008-2011 metais.

Kūrėjai kartu dirbo ir nutrūkus santykiams. Vilniaus dizaino kolegijoje drabužių dizaino studijas baigusi ir VDA tapybos bakalauro diplomą apsigynusi moteris kūrė kostiumus Rygos dailės teatre statomam O.Koršunovo spektakliui „Išvarymas“. Diplomuota kostiumų dizainerė tuo metu buvo antrąkart ištekėjusi.

Oskaras Koršunovas ir Agnė Jagelavičiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Žmonės.lt primena, kad apie A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta trečiadienį. Jai buvo 42-eji. Jos bičiulis Saugirdas Vaitulionis atskleidė, kad žinoma stilistė mirė nuo plaučių uždegimo komplikacijų.

Su Agne Jagelavičiūte bus galima atsisveikinti sausio 2 ir sausio 3 d. iki 11 val. Olandų laidojimo namuose. Laidotuvės vyks sausio 3 d. Kaune, Karmėlavos kapinėse.

Agnės Jagelavičiūtės gyvenimo akimirkos (79 nuotr.)
+73