A.Pugačiova ir M.Galkinas mini ypatingą sukaktį: komikas žmonai padarė staigmeną

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / Socialinių tinklų nuotr.
Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-15 21:25
AA

Garsi Rusijos pramogų pasaulio pora – humoristas Maksimas Galkinas ir dainininkė Ala Pugačiova – mini ypatingą progą: jie kartu jau 21 metus. Neseniai Lietuvoje gastroliavęs komikas ir jo namuose laukianti žmona vienas kitam skyrė sveikinimo žodžius, o Ala sulaukė ir vyro dovanos.

Meilės sukaktį minintys Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas vienas kitą pasveikino socialiniuose tinkluose.

Neseniai Lietuvoje viešėjęs M.Galkinas antradienį pasveikino žmoną instagrame pasidalijęs archyvine nuotrauka.

„21 metai kartu – myliu tave šiandien kaip ir pirmais metais, ir dar šiek tiek daugiau.

Maksimas Galkinas, užsienio agentas“, – rašė humoristas.

Tuo metu A.Pugačiova pasidalijo kadru, kuriame įsiamžino su vyro atsiųstomis gėlėmis.

„Šiandien mūsų šventė, mylimasis. 21 metai kartu.

Ačiū už gėles, kurias tu man atsiuntei. Laukiu mūsų susitikimo. Atvažiuok nors dienelei“, – kvietė dainininkė.

Ala Pugačiova ir net 27 metais už ją jaunesnis Maksimas Galkinas 2011 m. gruodžio 23-ąją įregistravo civilinę santuoką. Šį žingsnį pora žengė po dešimtmetį trukusios draugystės.

2017-aisiais, minėdami 16-ąsias buvimo kartu metines, savo meilę jie palaimino ir prieš Dievą. Rusijos žvaigždės tų metų lapkritį susituokė cerkvėje, o prie altoriaus juos lydėjo vaikai.

Šventėje taip pat dalyvavo ir Alos Pugačiovos dukra Kristina Orbakaitė, buvęs sutuoktinis ir artimas šeimos draugas Filipas Kirkorovas bei daugiau artimųjų ir draugų.

Ši santuoka Alai Pugačiovai – penktoji. Tikrosiomis vestuvėmis ji laikė būtent bažnytinę santuoką, mat ji daug prasmingesnė. Anot jos, civilinė santuoka buvo spontaniškas ir neapgalvotas žingsnis.

Porai 2013-aisiais gimė dvynukai – mergaitė ir berniukas, juos pagimdė surogatinė motina. Šiai procedūrai buvo panaudota prieš 11 metų užšaldyta Alos Pugačiovos kiaušialąstė.

Fotogalerija:

Bažnytinė Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino santuokos ceremonija (8 nuotr.)
+2

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o vėliau laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Maksimas iškart pasmerkė nusikalstamą Kremliaus ir Vladimiro Putino režimą, o Ala tyliai palaikė savo vyrą.

Rugpjūčio pabaigoje A.Pugačiova su vaikais Liza ir Hariugrįžo į tėvynę, o M.Galkinas liko užsienyje. Tada žvaigždė sakė, kad jos vaikams laikas eiti į mokyklą, tačiau po mėnesio ji antrąkart paliko gimtinę ir vėl išvyko į Izraelį, mat dvyniai patyrė patyčias.

Vėliau Maksimas Galkinas buvo įtrauktas į Rusijos „užsienio agentų“ sąrašą, o primadona stojo už savo vyrą. Ji ir pati pasiprašė būti įtraukta ir į šių asmenų sąrašą.

Žmonės.lt primena, kad M.Galkinas neseniai surengė pasirodymus didžiausiuose Lietuvos miestuose. Savo programoje jis turėjo ir lietuvišką, gerai žinomą hitą, kurį atliko padedant publikai.

Pasirodymo Šiauliuose metu publika pašėlo, išgirdusi, kaip Maksimas Galkinas atlieka legendinio atlikėjo Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“.

„Ačiū jums, mieli klausytojai gražiajame Šiaulių mieste! Kartą prieš daugelį metų, 2000-ųjų pabaigoje, koncertavau toje pačioje Šiaulių arenoje, praėjus metams po šių svetingų rūmų atidarymo.

Džiaugiuosi, kad vėl esu čia. Vaizdo įraše – ištrauka iš vakarykščio koncerto. Daina iš lietuvių dainininko Stasio Povilaičio repertuaro“, – rašė M.Galkinas.