Lietuvoje viešintis Maksimas Galkinas užlipo į Gedimino kalną: grožėjosi apsiniaukusiu Vilniumi

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova / Instagram nuotr.
Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova / Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-09 19:16
AA

Antradienio vakarą koncertų salėje „Compensa“ savo pasirodymą surengęs komikas Maksimas Galkinas rado laiko pasigrožėti Vilniumi. Kitą dieną po renginio jis užlipo ant Gedimino kalno.

Maksimas Galkinas filmavosi nuo vienos aukščiausių Vilniaus vietų – Gedimino kalno. Nors ir diena buvo apsiniaukusi, tačiau komikas negailėjo komplimentų sostinei.

Maksimas Galkinas / Stopkadras

„Mielas vaizdas į Vilniaus miestą nuo Gedimino kalno viršaus. Koks grožis atsiveria!“ – sakė jis instagrame paviešintame vaizdo įraše.

Maksimas Galkinas / Stopkadras

Socialiniuose tinkluose jis taip pat pasidalijo mintimis apie antradienį Vilniuje įvykusį savo pasirodymą ir paviešino trumpą jo vaizdo įrašą.

„Pirmasis koncertas Vilniuje! Ačiū, brangūs klausytojai! Kaip visuomet buvau nuostabiai šiltai priimtas, į svetingą Lietuvą su soliniais koncertais atvykstu jau daugiau nei 20 metų ir visuomet džiaugiuosi šiais susitikimais.

Šiandien laisva diena, o rytoj – mano antrasis koncertas Vilniuje!“ – rašė jis.

M.Galkino naujos programos pasirodymai su daug pokštų, dainų bei staigmenų, dar kartą įvyks Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ lapkričio 10 d., Klaipėdos „Švyturio arenoje“ lapkričio 12 d. ir Kauno „Žalgirio arenoje“ lapkričio 14 d.

Scenoje M.Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos. M.Galkinas pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes.