A.Tapino žinia Š.Barto dukrą pražudžiusiam girtam vairuotojui – „Auksiniame prote“ jis nebepramogaus

Andrius Tapinas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėjas, žurnalistas Andrius Tapinas pasipiktino pavasarį Šarūno Barto dukrą Mariją Bartaitę mirtinai partrenkusio Mindaugo Daukšio elgesiu. Pasak laidų vedėjo, nusikaltimą padaręs vyras, regis, visai neatgailauja ir linksminasi su komanda žaisdamas „Auksinio proto“ žaidimą.

Pastebėjęs, kad laukdamas teismo Mindaugas Daukšys su komanda „smagiai leidžia laiką“ žaisdamas „Auksinio proto“ žaidimą, Andrius Tapinas liko pasipiktinęs.
 
„Toks elgesys man yra protu nesuvokiamas. Linksmintis ir pramogauti, kai esi padaręs tokį nusikaltimą, iš šalies  atrodo labai keistai. Tikriausiai kiekvienas renkasi ką daryti pagal savo sugedimo lygį“, – portalui Žmonės.lt sakė Andrius Tapinas. 
 
Visą situaciją jis kiek plačiau aprašė socialiniame tinkle „Facebook“:
 
Socialiniuose tinkluose A.Tapinas pasidalijo savo mintimis ir teigė, kad Mindaugas Daukšys „Auksinio proto“ žaidime nėra pageidaujamas. 
 
„Prokuratūra teismui perdavė bylą, kurioje bus teisiamas Mindaugas Daukšys, kuris pavasarį būdamas girtas lėkė 123 km/h greičiu Antakalnio gatve, kliudė ir užmušė dviračiu važiavusią merginą, kaip vėliau paaiškėjo, žinomo režisieriaus Šarūno Barto dukrą.
 
Ir va tokia nemaloni situacija – prieš kelias dienas visiškai netyčia pastebėjau, kad laukdamas teismo Mindaugas Daukšys smagiai leidžia laiką – su komanda dalyvauja gyvuose Auksinio proto žaidimuose, laimi etapus ir pozuoja fotografijoms.
 
Vakar susisiekiau su „Auksinio proto“ gyvų žaidimų vedėju ir paprašiau informuoti jo protmūšio komandą, kad Mindaugas Daukšys Auksinio proto žaidimuose yra nepageidaujamas, juolab, kad už apgaudinėjimą jau yra anksčiau paskelbtas non-grata TV žaidime.
 
Bet komanda susitelkė apie dėl itin sunkaus nusikaltimo teisiamą Daukšį kaip mūras.
 
Iš jos kapitono Donato Ustinavičiaus „Auksinio proto“ komanda išgirdo ne tik pareiškimus apie žmogaus teises, kas uždraus ateiti žmogui į barą, apie tai, kad Valinskas irgi su promilėm buvo, bet ir grasinimus kreiptis į Lygių teisių tarnybą (nežinau, kuo ji čia dėta), paduoti mus į teismą, žiniasklaidą, sukelti skandalą ir panašiai.
Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas / LRT nuotr.
Ir toks likau sėdėti – rimtai? Jūs rimtai grasinat teismais ir skandalais dėl to, kad įtariamas žudikas yra nepageidaujamas pramogauti privačiame „Auksinio proto“ projekte?
 
Kas čia per pagautų girtų vairuotojų čiūčiavimas ir palaikymas? Bet Stonkus ar Mildažytė bent jau nieko nesužalojo ir viešai atgailauja dėl klaidos, o šitas ne tik kad, atrodo, nesigaili dėl pražudyto žmogaus, bet ir ciniškai smagiai leidžia laiką. Ir yra kas jį užsistoja?
 
Jeigu norite priminti Radzevičių – tai prisiminkit, kiek jis atgailavo, ėjo keliais tikrąja to žodžio prasme ir maldavo atleidimo už savo nusikaltimą, jei norit priminti Valinsko promiles – galit susirasti tą pačią dieną mano griežtą reakciją į tai.
 
Jeigu norit ginti teisiamą žudiką – ginkit, skųskit, duokit į teismus, man dėl jūsų gėda. Bet „Auksiniame prote“ jis daugiau nepramogaus“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė A.Tapinas.

Prokuratūra teismui perdavė bylą, kurioje bus teisiamas Mindaugas Daukšys, kuris pavasarį būdamas girtas lėkė 123 km/h...

Posted by Andrius Tapinas on 2021 m. lapkričio 4 d., ketvirtadienis
Skaitykite daugiau