A.Valentaitė ir G.Manchesteris tuokiasi dar kartą: Maljorkoje – trijų dienų vestuvių puota

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Socialinių tinklų nuotr. ir stop kadrai
Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Socialinių tinklų nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2022-09-17 10:46
AA

Vasaros pabaigoje oficialiai vyru ir žmona tapę modelis Asta Valentaitė, po vestuvių Londone prisistatanti Manchester (41), ir britų verslininkas Glenas Manchesteris (57) dar kartą tuokiasi Maljorkoje. Įsimylėjėliai rugsėjo 16-ąją būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių sukvietė į Deia kaimelio pakrantės rezidenciją, kur tris dienas vyks vestuvių puota.

Rugsėjo 16 dieną, penktadienį, garsus lietuvių modelis Asta Valentaitė ir britų milijonierius Glenas Manchesteris pradėjo antrąją savo tuoktuvių šventę, tik šįkart su draugais.

Rugpjūtį civilinę santuoką įtvirtinusi Londone pora po daugiau nei kelių savaičių vestuves iškėlė Maljorkoje. Įžanga į puotą penktadienį tapo vestuvių pasveikinimo vakarėlis („wedding welcome party“) arba dar kitaip vadinamas – sodo vakarėlis („garden party“).

Akimirkos iš Astos Valentaitės ir Gleno Manchesterio vestuvių šventės / „Instagram“ story kadrai

Į saulės spinduliais lepinančią ir gamtos grožio apdovanotą Ispanijos salą Asta ir Glenas sukvietė būrį draugų iš įvairiausių pasaulio kampelių.

Pora savo vestuvių puotą iškėlė Deia kaimelio pakrantėje esančioje rezidencijoje, įsikūrusioje tarp Tramuntanos kalnų ir Viduržemio jūros.

Svečiai buvo pakviesti į „Welcome party“ (liet. sutikimo vakarėlį). Asta atrodė stulbinančiai – dėvėjo rausvą suknelę dekoruotą kutais iš „Elie Saab“. Jos įvaizdį papildė meistrės Militos Daikerytės makiažas ir Anželikos Wojc šukuosena.

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Socialinių tinklų nuotr. ir stop kadrai

Žmonės.lt žiniomis, A.Valentaitės ir G.Manchesterio meilės švente pasirūpino garsi vestuvių planuotoja Laura Vagonė, o prabanga alsuojančia atmosfera ir dekoru pasirūpino ilgametis nuotakos draugas dizaineris, floristas Mantas Petruškevičius. Svečių nuotaiką palaikė vedėjas Vytautas Rumšas Jaunesnysis.

Regis, jaunavedžiams ir svečiams tai bus vienas įsimintiniausių savaitgalių – vestuvių puota truks net tris dienas.

Žmonės.lt primena, kad modelis Asta Valentaitė su britų verslininku Glenu Manchesteriu susituokė rugpjūčio 25-ąją. Jaunavedžiai Londone oficialiai tapo vyru ir žmona.

Privatūs tuoktuvių pietūs, kuriuose dalyvavo tik patys artimiausi giminaičiai ir draugai, vyko prabangiame 5 žvaigždučių viešbutyje „Claridge's“. Akimirkomis iš ten vykusios meilės šventės dalijosi ilgametis nuotakos bičiulis, floristas Mantas Petruškevičius.

Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris / Juliaus Kalinsko ir socialinių tinklų nuotr.

Primename, kad vienas žymiausių Lietuvos modelių su britų verslininku Glenu Manchesteriu susižadėjo 2021-ųjų vasarą. Žinoma moteris mylimajam „Taip!“ ištarė Maljorkoje, ten kur ir iškėlė trijų dienų vestuves.

Šia žinia Asta Valentaitė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Esame laimingi ir susijaudinę pranešdami, kad ką tik susižadėjome Deià! Svajonių vieta svajonių išsipildymui“, – rašė Asta Valentaitė.

Moteris pasidalijo ir įspūdingais kadrais, kuriuose užfiksuotos sužadėtuvių akimirkos bei prabangus sužadėtuvių žiedas.

Kartu daugiau nei trejus metus esanti pora praeitų metų gruodį sutiko pasikalbėti su žurnalu „Žmonės“. Interviu metu jiedu prisiminė, kad jau pirmąjį pažinties vakarą Vilniuje vienas kitu susižavėjo.

„Sunku apsakyti, kokia man Asta tądien pasirodė graži, todėl net kiek drovėjausi“, – pasakojo Glenas. Tačiau bendravimą lengvino smagiai besivystantis pokalbis ir taip šnekučiuodamiesi restoraną paliko paskutiniai... Iki šiol, tikina, restoranų duris užveria prieš pat jų darbo pabaigą, nes užsišneka ir visai praranda laiko nuovoką.

„Asta – man skirta moteris ir mes iš tiesų esame komanda. Nedidelė, bet tikra komanda. Tos pačios vertybės ir vienoda ateities vizija sukūrė bendrumo jausmą ir pasitikėjimą vienas kitu“, – pavydėtinai gražiai apie meilę lietuvei kalbėjo britų verslininkas.

Susižadėjo Asta Valentaitė ir Glenas Manchesteris (5 nuotr.)
+2