A.Valentaitė ir kitos garsenybės parodė savo Helovino įvaizdžius: kuris paliko didžiausią įspūdį?

Lietuvos žvaigždžių Helovino kostiumai / „Instagram“ nuotr.
Lietuvos žvaigždžių Helovino kostiumai / „Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-31 18:06
AA

Spalio 31-ąją minimas Helovinas įvardijamas kaip baisiausia naktis metuose: jos metu žmonės persirengia siaubo istorijų herojais ir kitais personažais. Ši amerikiečių šventė vis dažniau švenčiama ir Lietuvoje. Kruopščiai parengtais įvaizdžiais neretai pasidalijama ir socialiniuose tinkluose, kur internautai gali apžiūrėti vienas už kitą gražesnius kostiumus. Kviečiame pasižvalgyti po garsenybių pasirinktų įvaizdžių galeriją ir įvertinti, kuris iš jų palieka didžiausią įspūdį.

Kaip ir praeitais, taip ir šiais metais Lauros ir Šarūno Mazalų šeima neatsiliko nuo Helovino tradicijų. Dryžuotais marškinėliais, išsidažiusiais veidais bei šmaikščiomis veido išraiškomis penkeriukė kartu nufilmavo ir vaizdo įrašą. Atrodytų, kad ką tik iš lovos išlipusi šeima greitai tapo siaubo filmo personažais.

Elegantiškoji Asta Valentaitė visų siaubo personažų dieną pasirinko išties išskirtinį apdarą – ji tapo moterimi kate. Na, bet ir po šalia jos stovinčio Betmeno kauke slepiasi jai ypatingas žmogus – sužadėtinis Glenas Manchesteris.

Ar tai Kim Kardashian Gozzoli? Taip, teisingai perskaitėte, tik čia ne amerikiečių realybės šou žvaigždė, bet mūsų sportinių šokių šokėja Edita Gozzoli. Panašu, kad moteris su užduotimi susitvarkė, nes Kim įvaizdis „Met Gala“ renginyje tiesiog puikiai atkartotas.

Į šiurpius personažus įsikūnijo ir Kšištofo bei Darjušo Lavrinovičių šeimos. Tamsūs drabužiai, pabalę veidai, juodos akys ir „susiūtos“ lūpos kuria gąsdinantį įvaizdį. Vis tik net helovino grimas negali paslėpti gražuolių žmonių, šmaikščiųjų krepšininkų ir jų mielų vaikų žavesio. Iš šiurpios šeimynėlės visiškai išsiskiria Tatjanos ir Kšištofo sūnus Kristianas, šį vakarą tapęs angelu.

Laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė savo mielą, žaismingą įvaizdį pakeitė į elegantiškos blogiukės – Helovino vakarą ji tapo Cruella deVil. Žinomos merginos neatpažino net jos draugai ir ištikimi sekėjai.

Ar atpažįstate šiuos žmones? Nesistebime, jei ne. Visą veidą dengiančios įspūdingos kaukės visiškai paslepia Merūną ir Eriką Vitulskius. Sunku patikėti, kad po gąsdinančia kruvinos kaukolės kauke gali būti mielo veido Erika, o pikto vinių veido savininkas – nuoširdusis operos solistas.

Londone šiuo metu viešinčios Agnė Kulitaitė, Gelminė Glemžaitė ir Aistė Kabašinskaitė lietuviško Helovino nuotaikas perdavė užsieniečiams. Ar jos tapo siaubo filmų veikėjomis? Tikrai ne! Vietoj to moterys sumanė pašmaikštauti ir ant kaktų užsirašė „VMI“, „Astra“ ir „Sodra“.

Prekės ženklo „By Karolina Meschino“ įkūrėja, socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino savo įvaizdžiais internautus stebina kiekvieną dieną, tačiau Helovino metu stengiasi pranokti net pačią save. Tik šįkart prie jos išvaizdos prisidėjo ir metų pradžioje gimusi Isabelle. Karolina nenorėjo mažylės išgąsdinti, todėl pasirinko minimalų makiažą.

Krepšininko karjerą baigusio Martyno Pociaus žmona Viktorija Pocienė šių metų šventei pasirinko itin populiarų variantą – serialo „Money Heist“ personažą. Ir ne tik užsidėjo raudoną kostiumą, specialią kaukę, bet ir trumpu komentaru nurodė į ją kreiptis nauju vardu – „Nuo šiol mane galite vadinti Niujorku“.

Ar Angelinos Jolie personažas gali atgimti? Panašu, kad dar ir kaip! Tai įrodė buvusi „TV Pagalbos“ žvaigždė Neringa Norbutaitė-Mažeikienė, kuri pasirodė su filmo „Piktadarės istorija“ pagrindinės veikėjos Maleficent kostiumu. O fotosesijai pasirinkta ir simbolinis pažintinis takas, kurį supa magija dvelkianti gamta.

Išraiškingiausi makiažai, įspūdingi apdarai – štai kaip spalio 31-ąją sutinka verslininkė Inga Stumbrienė. Pernykštis jos kostiumas buvo toks ryškus, kad gerbėjams jį priminė ir šiemet. Rožinė barbė. Taip puošėsi Inga per Heloviną.

 

Krepšinio aikštelėje tritaškius renkantys broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai renka taškus ir per Helovino šventę.

Helovino nepraleido ir fotografė Jurga Anuskauskienė. Moteris tradiciškai veidą išsimargino grimu ir tapo, kaip pati sako, „baisiai“ gražia. O ką apie Jurgos įvaizdį manote jūs?