Adele ašaros įtikino ne visus gerbėjus: viešinama ir kita koncertų atšaukimo priežastis

Las Vegaso viešbutis „Caesar's Palace“ ir Adele / Shutterstock ir „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po šešerių metų pertraukos albumą „30“ išleidusi dainininkė Adele gerbėjus žadėjo nudžiuginti pristatymo koncertais. Šie turėjo prasidėti Las Vegase, tačiau ne viskas klostėsi sklandžiai. Paskutinę akimirką, pirmojo pasirodymo išvakarėse, britų muzikos žvaigždė visus planuotus koncertus „nuodėmių“ mieste atšaukė – teigė, kad dėl koronaviruso pandemijos. Praėjus keletui dienų aiškėja ir kita galima šio sprendimo priežastis.

Adele albumo „30“ pristatymo turas turėjo prasidėti sausio 21-ąją legendiniame Las Vegaso viešbutyje „Caesar's Palace“. Britų muzikos žvaigždė likus vos vienai dienai iki pirmojo albumo „30“ pristatymo koncerto Las Vegase pasidalijo jautriu vaizdo įrašu, kuriame apgailestavo – ji priversta atidėti planuotus koncertus šiame mieste.

Pasak dainininkės, to priežastis paprasta – koronavirusu susirgo pusė jos komandos narių. Dėl pandemijos vėluoja ir siuntos, kuriose gabenama pasirodymas reikalinga įranga.

Vis dėlto, kaip praneša „The Sun“, koncertų atšaukimo priežastis gali būti visai kita. Šaltiniai teigia, kad atlikėjos koncertai Las Vegase neįvyko ne dėl užsikrėtimų koronavirusu, o dėl dainininkės konfliktų su scenografe Esmeralda Devlin. Su ja Adele dirbo ir 2016 metais vykusio pasaulinio turo metu.

Adele / Socialinių tinklų nuotr.

„Nepaisant to, kad šou organizavimas kainavo milijonus, Adele buvo nepatenkinta rezultatu ir labai aiškiai tai parodė Esmeraldai. Ji buvo labai nervinga ir jei tik kas nors vyko ne taip, pradėdavo panikuoti, nes troško, kad viskas būtų tobula.“

Antrasis šaltinis teigė, kad ginčas tarp Adele ir scenografės Esmeraldos kilo po to, kai šou organizatoriams tapo neaišku, kaip turėtų atrodyti pasirodymai Las Vegase – dainininkė nuolat siūlė pakeitimus.

„Dėl nesibaigiančių pakeitimų nebuvo aišku, kaip Adele tikisi, jog atrodys jos pasirodymas. Buvo panašu, kad ji nori sukurti pompastišką šou, bet mes jos įgeidžių tiesiog nesupratome. Dėl to ir kilo ginčai“, – sakė artimas dainininkei šaltinis.

„Visi žinome, kad Adele visuomet nerimauja koncertuodama gyvai, todėl sunku įsivaizduoti, kad ji galėtų žengti į sceną, jei nebūtų užtikrinta savo pasirodymu“, – pridūrė šaltinis.

Įdomu tai, kad Adelei paskelbus apie atšaukiamus koncertus, viešbutis „Caesars Palace“, kur ir turėjo vykti pirmasis dainininkės pasirodymas, išplatino pranešimą, kuriame neužsiminė, jog renginys nukeliamas dėl koronaviruso pandemijos. Buvo rašoma: „Sukurti tokio masto šou yra neįtikėtinai sudėtinga“.

Las Vegaso viešbutis „Caesar's Palace“ / Shutterstock nuotr.

Apie atšaukiamą koncertą Adele paskelbė sausio 20-ąją, likus vos vienai dienai iki pirmojo suplanuoto pasirodymo Las Vegase. Šią žinią dainininkė pranešė paviešinusi emocionalų vaizdo įrašą. 

Nors Adele apgailestavo, kad pasirodymus teko nukelti dėl nenumatytų aplinkybių, kai kuriuos gerbėjus staigus sprendimas atšaukti pasirodymus supykdė. Socialiniuose tinkluose dainininkės gerbėjai piktinosi, jog kai kurie už galimybę pamatyti mylimą muzikos žvaigždę Las Vegase paklojo net 9 tūkst. svarų sterlingų, neskaitant kelionės išlaidų.

„Daily Mail“ praneša, kad bilietas į Las Vegase turėjusį vykti Adele koncertą kainavo nuo 85 iki 12 tūkst. JAV dolerių. 

Teigiama, kad kai kurie į Las Vegasą specialiai atvykę gerbėjai reikalauja dainininkės grąžinti pinigus už bilietus. Nors atlikėja žadėjo, jog įsigyti bilietai galios būsimo koncerto Las Vegase metu, kai kurie gerbėjai piktinasi patyrę ir kitų, su kelione susijusių, išlaidų, tad prašo kompensuoti ir jas.

Vis dėlto nusivylusiems gerbėjams vienos tiesioginės transliacijos „Instagram“ paskyroje metu Adele pasiūlė nemokamą gėrimo žetoną, kurį jie neva galėtų išleisti ateityje vyksiančio koncerto „Caesars Palace“ viešbutyje metu. Tiesa, vėliau dainininkė šį pasiūlymą atsiėmė – suprato, kad į jos pasirodymus atvyksta ir nepilnamečiai, skelbia „Daily Mail“.

Kiek vėliau bilietus į koncertus Las Vegase įsigijusius gerbėjus dainininkė bandė nudžiuginti pranešusi žinią ir apie galimybę gauti nemokamą dovanų maišelį jos parduotuvėje šiame mieste. Vis dėlto ir šis jos žingsnis buvo priimtas dviprasmiškai – kai kurie piktonosi, kad taip dainininkė skatina savo gerbėjus išleisti dar daugiau pinigų jos vardinei atributikai.

Skaitykite daugiau