Agentą 007 įkūnijęs Danielis Craigas: „Nenorėčiau matyti moters kaip Džeimso Bondo“

Danielis Craigas / „Universal Pictures International“ nuotr.
Danielis Craigas / „Universal Pictures International“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-09-27 10:03
AA

Jau kurį laiką kino pasaulį drebina gandai, jog jubiliejinis 25-asis bondiados filmas „Mirtis palauks“ yra paskutinis, kuriame pagrindinį agento 007 vaidmenį atlieka vyras. Šias kalbas neigė ir filmų kūrėjai, ir aktoriai, o visai neseniai kino žvaigždė Danielis Craigas pareiškė, jog nenori matyti moters, kaip Džeimso Bondo, tačiau tikina, kad nori, jog moterys turėtų galimybę sukurti savo unikalias kino ikonas.

„Nenorėčiau matyti moters kaip Džeimso Bondo. Atsakymas į tai yra labai paprastas. Tiesiog turėtų būti geresnių personažų moterims ir spalvotiems aktoriams“, – sako 53-erių metų aktorius D.Craigas, paklaustas apie galimą įpėdinę moterį.

„Kodėl moteris turėtų vaidinti Džeimsą Bondą, kai turėtų būti sukurtas naujas personažas, toks pat galingas kaip Džeimsas Bondas, bet skirtas moteriai?“ – tęsia aktorius.

Kadras iš filmo „Mirtis palauks“

Tai dar kartą paneigia gandus, kad aktorė Lashana Lynch, kurios personažas bus pristatytas netrukus kinuose pasirodysiančiame jubiliejiniame, 25-ame bondiados filme „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“), bus kitas Džeimsas Bondas.

„Marvel“ kino visatos žvaigždė, 33-erių metų L.Lynch vaidins Nomi, kitą MI6 agentę, kuri taip pat yra agentė 007. Seniai spėliojama, kad ji gali būti pasirengusi užimti Danielio Craigo vietą, kuriam veiksmo trileris „Mirtis palauks“ bus penktasis ir paskutinysis kartas, kaip legendiniam šnipui Džeimsui Bondui.

Lashana Lynch

L.Lynch ne kartą neigė, kad ji taps naujuoju Džeimsu Bondu. Ji mano, kad jai užtenka to, kad buvo geras D.Craigo partneris jo paskutiniame bondiados nuotykyje.

„Manau, kad jie tiesiog ieškojo žmogaus, kuris galėtų būti Bondo atitikmuo“, – sako aktorė.

„Kas galėtų atsistoti ir būti balsingas, tiesmukas ir stiprus bei sugebėtų valdyti ginklą, galėtų valdyti save. Todėl Nomi yra šis gana sudėtingas, laisvas, atviras personažas, kuris MI6 suteikia tikrai gražų pokytį.“

Kadras iš filmo „Mirtis palauks“

Bondiados vyriausioji prodiuserė, 61-erių metų Barbara Broccoli, neseniai patvirtino, kad prodiuseriai nesvarsto moters Džeimso Bondo vaidmenyje, tačiau filmų kūrėja pridūrė, kad jai patinka naujos, sudėtingos moterys Bondo pasaulyje.

„Džeimsas Bondas gali būti bet kokios spalvos, bet jis yra vyras“, – sako prodiuserė.

„Manau, kad turėtume kurti naujus personažus moterims – stiprius moteriškus personažus. Man nėra įdomu paimti vyrišką personažą ir leisti jį suvaidinti moteriai. Manau, kad moterys yra daug įdomesnės už tai.“

„Mirtis palauks“ anonsas:

Tai vis dar palieka neatsakytą vieną didžiulį klausimą: kas taps kitu Džeimsu Bondu?

Jau daugelį metų sklando gandas, kad kitas agentas 007 gali būti spalvotas žmogus, o franšizės gerbėjai tikisi aktoriaus Idris Elbos arba Johno Boyegos. Naujausiose spėlionėse kas dar galėtų perimti „Aston Martin“ raktelius, pasirodo aktoriai Regé-Jean Page'as, Tomas Hardy'as, Tomas Hiddleston'as bei Henry Cavill'is.

25-asis Džeimso Bondo filmas „Mirtis palauks“ kinuose nuo spalio 1 d.