Agnė Grigaliūnienė – apie pakeistą gyvenimo būdą, patirtas patyčias ir prarastus kilogramus

Agnė Grigaliūnienė / V. Skaraičio nuotr.
Agnė Grigaliūnienė / V. Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-12-11 10:35
AA

Televizijos ir renginių vedėja Agnė Grigaliūnienė (38) neatsigina pagyrų dėl gerokai pasikeitusios išvaizdos – akivaizdžiai sumažėjusių kūno formų. „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Gyvenimas“ kūrėjams žinoma moteris atskleidė ne tik receptą, kaip jai pavyko sulieknėti, bet ir tai, su kuo gyveno ilgus metus – prabilo apie patirtas patyčias.

„Aš leidau sau labai daug. Ir tas labai daug man paskui labai brangiai kainavo. Man nebe 20 metų, todėl medžiagų apykaita nebe tokia, kaip anksčiau. Daug žmonių gyvena neigime savo išvaizdos, kuri jų netenkina. Aš sau irgi pasakojau, kad esu sėkminga, dirbu, vaikai sveiki, o daug dėmesio skirti savo kūnui neverta“, – jau trečiadienio vakarą prieš kameras atviraus Agnė.

Kas ją privertė susimąstyti ir imtis kardinalių pokyčių? Pokalbių laidos „Skyrybos“ vedėja atvira – tai nutiko tądien, kai žvelgti į veidrodį pasidarė ne tik nebe jauku, bet ir norėjo pro jį kuo greičiau praeiti.

Agnė Grigaliūnienė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Replikų ir net patyčių išgyvenau nuo pat vaikystės ir ne kartą esu sakiusi, kad daug dalykų Lietuvoje yra blogai. Daug dalykų yra labai vertinamų, daug visažinių, kurie gali patarti kaip atrodyti, ką daryti, ko nedirbti, kaip tau sekasi, kaip nesiseka ir t. t. Tų patyčių buvo mokykloje, tų patyčių yra nuolatos iki šiol komentaruose. Aš stengiuosi jų nevartyti ir neskaityti. Kas norėjo mane užgauti, kai buvau labai jauna, tai tas pavyko. Kiekvienam spaudžiu ranką, jei nuo to jie geriau jaučiasi“, – prisipažino A. Grigaliūnienė ir pridūrė puikiai suprantanti, ką reiškia, kai dažnas praeivis jaučiasi turįs teisę vertinti tavo išvaizdą.

Vis dėlto, žinoma moteris neslepia iš artimų draugų sulaukusi ir bičiuliškų patarimų valgyti mažiau ir susirūpinti savo išvaizda. „Žinoma, kad gerais norais grįsti paraginimai susiimti motyvuoja, bet kur kas giliau įstringa, kad ir prarastas renginys, kurio nebegalėjau vesti, nes esu per stora“, – sako Agnė.

Šiandien žinoma moteris neslepia jau atsikračiusi net trečdalio kūno svorio ir jaučiasi nepaprastai laiminga. Ne tik dėl to, kad turėjo progą atnaujinti garderobą, gyvenimo kokybę sako pajutusi ne tik darbe, bet ir namie.