Aida Čepukaitė sūnui surengė 1-ojo gimtadienio šventę: „Nuo Giriaus veido retai dingsta šypsena“

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-21 19:30
AA

Maisto ekspertė, „HBH Vilnius“ restorano savininkė Aida Čepukaitė (34) bei virtuvės šefas, maisto technologas bei ūkininkas Barintas Čepukaitis (26) rugpjūčio 21-ąją sūnui Giriui surengė vienerių metų gimtadienio šventę. Šeima su Žmonės.lt pasidalijo džiaugsmingomis akimirkomis ir paatviravo apie prabėgusius nelengvus metus.

Aida Čepukaitė su vyru Barintu niekada netaupė laiko gerai suplanuotoms šventėms ar originalioms idėjoms. Sūnaus gimtadienį jiedu nusprendė atšvęsti taip pat savaip – abu tėvai plušo sudarinėdami gardumynų sąrašą, patys gamino maistą, o šventę surengė „HBH Vilnius“ restorano kieme. Sūnui Giriui tėvai linkėjo gražiausių ateinančių metų ir stengėsi, kad pirmąjį gimtadienį jis praleistų kuo spalvingiau bei įsimintiniau. 

„Labai norėjome viskuo pasirūpinti patys ir į šventę kvietėme daug žmonių – giminaičius, draugus. Tiesa, dėl koronaviruso pandemijos į šventę ne visi atvykti galėjo“, – prisipažino Aida. 

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Ji pasakojo, kad visai neseniai Girius buvo apsirgęs, tėvai turėjo nemažai nerimo, tačiau prieš savaitę sūnus pasveiko ir atidėlioti gimtadienio planų tėvams neteko.

„Norėjome paprastos, bet gražios šventės. Sugalvojome aplinką papuošti balionais, o vaikams parengėme įvairių pramogų. Na, kaip pavyzdžiui, piešimas ant veido“, – šypsojosi A.Čepukaitė.

Moteris neslėpė, kad praėjusieji metai buvo gan sudėtingi jų šeimai. Netrūko iššūkių profesiniame gyvenime. Kai maitinimo sektorių apėmė stagnacija, teko prasimanyti papildomų darbų ir sukti galvą kaip išgyventi, išlaikyti šeimą.

Nors Aidos pirmagimiui vos vieneri, į darbą ji sugrįžo jau trečiaisiais sūnaus gyvenimo mėnesiais. Aida ėmė vesti virtualias paskaitas. 

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Tikrai nesakysiu, jog viskas buvo paprasta, mums praėjusieji metai buvo maxi iššūkių metai. Pradėjau internete dėstyti apie sveiką mitybą ir tvarumą. Per kai kurias paskaitas sėdėdavau su kūdikiu ant rankų prie ekrano ir kalbėdavau. Papildomos veiklos ėmiausi ne tik dėl finansinės naudos, bet ir dėl to, jog man nuolat patinka mokytis“, – kalbėjo Aida. 

Pasiteiravus maisto ekspertės, ar šiek tiek streso pareikalavęs laikotarpis kažkokių blogų emocijų neperdavė sūnui Giriui, ši tik papurto galvą. 

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Mūsų sūnus – laimingas berniukas, tėvų rūpesčiai ant jo pečių negulė, o ir mes juk į viską žvelgėme kantriomis akimis. Pokyčių metas buvo ne mums vieniems, visas pasaulis panašius dalykus išgyveno. 

Girius labai protingas, greit prisitaiko, daug ką toleruoja. Jei užsigauna, iš karto nepuola verkti, sūnus auga stiprus ir mėgsta socializuotis. Giriaus veidą dažnai puošia šypsena.

Džiaugiamės, kad kilo idėja surengti jam pirmojo gimtadienio šventę. Didžiausias visiems poreikis, turbūt, buvo bendrauti. Ilgai nesimatėme su artimais, esu pasiilgusi bendravimo“, – atviravo Aida.

Aida ir Barintas unikalūs ir tuo, jog prieš gerus metus nusprendė palikti miesto šurmulį ir apsigyventi kaime.

Aida ir Barintas Žmonės.lt tikino iki šiol dėl savo sprendimo nesigailėję ir netrukus savo namukyje planuoja įsirengti dar daugiau patogumų. 

„Kai pirkome naujus senus namus, puikiai žinojome, kad reikės įdėti nemažai darbo, tad neišsigandome ir toliau nežadame pasiduoti, rudenį bandysime įsivesti kanalizaciją, apgalvoti kitus patogumus, visai šeimai kaime – smagu. Norime ten gyventi“, – sakė Aida.

Fotogalerija:

Aida Čepukaitė surengė sūnui Giriui 1-ojo gimtadienio šventę (24 nuotr.)
+18