Aiškėja daugiau detalių apie V.Katunskytės mirtį: dukra Monika apie netektį sužinojo Londone

Vitalija Katunskytė ir Monika Katunskytė / Scanpix ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienio vakarą Lietuvą sukrėtė skaudi žinia apie legendinės atlikėjos Vitalijos Katunskytės mirtį. Kartu su ja ne tik gyvenimo, bet ir scenos paslaptimis dalijusis dukra Monika Katunskytė apie mamos netektį sužinojo būdama Londone.

Trečiadienį paskelbta liūdna žinia – Lietuvos muzikos pasaulis neteko legendinės atlikėjos Vitalijos Katunskytės. Apie skaudžią netektį portalui Žmonės.lt patvirtino V.Katunskytės dukros Monikos buvęs vyras Kęstutis Blažys.

Jis patvirtino, kad dainininkė mirė trečiadienį, sausio 18-ąją, savo namuose.

„Vitaliją šiandien namuose rado anūkas“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Blažys.

Vitalija Katunskytė, Monika Katunskytė / „Scanpix“ nuotr.

Buvęs Monikos Katunskytės vyras nurodė, kad šiuo metu ji yra ne Lietuvoje ir apie skaudžią mamos netektį sužinojo būdama svetur.

„Apie mamos mirtį Monika sužinojo būdama Londone. Rytoj lėktuvu ji grįš į Lietuvą“, – patikslino K.Blažys.

Kol kas V.Katunskytės mirties priežastis nėra žinoma.

Monika Katunskytė vėliau feisbuke pasidalijo jautriais žodžiais: „Mano mamyte, ašaros rieda... Tu buvai mano gyvenimas, oras, vanduo, saulė, myliu tave... Kodėl tave iš manęs atėmė, kodėl... Ilsėkis ramybėje“, – rašė sukrėsta Monika.

Vitalijos Katunskytės dukra Monika Katunskytė jau dešimtmetį gyvena Anglijoje. Ne viename interviu moterys yra pasakojusios apie ilgesį viena kitai ir nesibaigiančius vaizdo skambučius kiekvieną dieną.

„Man į Londoną nelabai išeina nuvažiuoti jos aplankyti, nes turiu problemų. Sunkiai vaikštau, stuburo nervas yra užspaustas. Man reikia su kažkuo skristi, kažkam kibtis į parankę. Kam čia durniuoti, jei situacija sudėtinga. Geriau neskristi ir nejuokauti su sveikata“, – tv3 yra kalbėjusi V.Katunskytė.

Monika neretai būdavo pastebima šalia savo mamos scenoje. Jos kartu dainuodavo žinomiausius V.Katunskytės hitus, dažnai koncertuodavo Palangoje.

Vitalija ir Monika Katunskytės / Asm. albumo nuotr.

Primename, kad bene populiariausia atlikėja Palangoje, estrados žvaigždė Vitalija Katunskytė paskutiniais metais susidūrė su didesnėmis sveikatos problemomis. Dėl stuburo skausmo moteris sunkiau vaikščiodavo, vis dažniau ją buvo galima pamatyti prisėdusią net ir koncertų metu.

„Man būtų reikalinga operacija, nes stubure yra užspaustas nervas, bet tokio amžiaus gydytojai operuoti nepataria – sako, kad jeigu operuos, 50 proc. tikimybė, kad sėdėsiu vežimėlyje. Tad kam man rizikuoti? Geriau jau įsikibti kam nors į parankę“, – portalui 15min 2021-ųjų vasara pasakojo V.Katunskytė.

Dar tų pačių metų vasarą atlikėja džiaugėsi, kad nors ir kamuoja sveikatos problemos, ji neprarado vidinio optimizmo ir toliau intensyviai koncertavo Palangoje.

„Dainuoju, koncertų be proto daug, rokenrolo gyvenime netrūksta, o tai svarbiausia“, – tąkart šypsodamasi kalbėjo V.Katunskytė.

Vitalija Katunskytė, Monika Katunskytė / „Scanpix“ nuotr.

Legendinė atlikėja buvo neatsiejama nuo Palangos. Jos muzika į Basanavičiaus gatvę traukdavo tūkstančius.

„Aš turiu ir šiaip nemažai pasirodymų, bet koncertuoju čia dėl to, kad Palanga man reikalinga kaip oras, kaip narkomanui narkotikas“, – apie savo meilę pajūrio miestui yra sakiusi Vitalija.

Vitalija Katunskytė buvo ryški Lietuvos estrados dainininkė. Gimė 1955 metais Šiauliuose. V.Katunskytės populiariausios dainos, skambančios iki šiol – „Robinzonas“, „Pražydo sodai“, „Aš moteris“, „Tau meluoti negaliu“, „Balta lelija“.

Fotogalerija:

Vitalija Katunskytė (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau